Skocz do zawartości
sabinosa

Telefon z odblokowanym bootloaderem nie wyszukuje aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon ma S-On. Pojawił się nowy problem. Próbowałam wejść w recovery i telefon zawiesił się na czarnym ekranie. Gdy go włączam pokazuje się logo HTC i potem nic. Teraz wyskoczył czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Telefon był naładowany.

EDIT: Włączył się. Oprogramowanie Android 4.3 z htc sense 5.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Więc skoro po wejsciu w recovery pojawił sie czerwony trójkąt to znaczy że masz stock recovery...przywracałaś rom przez guru reset i zaznczyłaś żeby wgrał stock recovery..? I po tej operacji nadal nie wyszukuj wyszukuje aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam co dokładnie zaznaczałam. Pamiętam, że zaznaczyłam stockowy rom i że nie chcę roota. Recovery mam aktualnie twrp 2.6.3.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Coś mi tutaj nie pasuje skoro mówisz że masz TWRP a widzisz czerwony trójkąt po wejsciu w recovery (Sprawdź w Pamieci wewnętrzej w katalagu Download" czy aby na pewno nie masz pliku zip OTA). Jesli bedzie to wgraj recovery stock i wtedy OTA pójdzie...Jesli nie bedzie pliku "OTA' to przywróć raz jeszcze rom z przy użyciu GURU RESET i zaznacz "stock recovery" i wtedy sprawdź.

Czy twój CID SD pozwala na zrobienie S-OFF? przyda sie na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten trójkąt pojawił się, bo telefon (nie mam pojęcia jak) się rozładował. W katalogu download nie ma nic. Jeżeli znowu przywrócę system to stracę dane po raz kolejny?

Ostatniego pytania nie zrozumiałam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co wgrywasz TWRP? Po wgraniu TWRP telefon nie znajdzie żadnych aktualizacji. Tłumaczyłem Ci to na GG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zostało tak jak to robiliśmy, nic nie ruszałam. Kazałeś mi je wgrać to wgrałam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Nic z tego nie rozumię:D Telefon tak po prostu nie wchodzi do recovery nawet po rozładowaniu...Moim zdaniem była to próba zainstalowania OTA , ale skoro masz TWRP to nie poszła... Powinnaś wgrać stock recovery i zrobić FACTORY RESET i pewnie problem zniknie... A co do CID sd to zerknij tutaj...http://forum.android.com.pl/f838/przeczytaj-to-koniecznie-zanim-zaczniesz-modowaae-412780/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sama też nie ogarniam. Właśnie próbowałam wejść w recovery i pokazuje się taki telefon i ten czerwony trójkąt. Zresetowałam telefon i włącza się normalnie. Miałam twrp na 100%... Nie wiem już sama co się narobiło... Było tak, że miałam CM mod. Chciałam wrócić do Stockowego, wgrałam więc TWRP i przez niego wgrałam guru reset i wróciłam do stocku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Więc masz na 100% stock recovery skoro masz czerwony trójkąt...:D:D ( miałaś TWRP ale po guru reset musiałaś zaznaczyć żeby przywrócił stock recovery) I co dalej nic z aktualizacją ? nic nie znajduje po wejściu w "aktualizacje"? A u jakiego "operatora" brałaś telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi