Skocz do zawartości
Espectacular

Xperia po root i unlock bootloader i po wgraniu flash nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

nadal baterii nie laduje, pokazuje procentowo, ale nie ładuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

Aha o to chodzi ;)

Wchodzisz w ustawienia->pamięć->klawisz funkcyjny-> MTP Mode ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie, wczoraj cały dzień walczyłem z ładowaniem mojego telefonu.

Mianowicie wszystko było dobrze i wykrywał ładowarkę, ale już przestał:PP .

Instalowałem ram booster, pomyslalem, ze to przez to, ale odintsalowanie nic nie pomogło.

Telefon gdy podłączę pod kabel chwilę się ładuje, a gdy już ma 1% próbuję się włączać, kiedy wchodzi do menu android, nie zdazy wczytac ustawien i juz restartuje i tak wkółko.

Co robić? Probowałem wciskam volume up na ekranie free xperia, ale nie dziala, udalo mi sie raz wejsc do trybu bootlader ale nie ładował swiecila sie tylko niebieska dioda

---------- Post dołączono o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

jeszcze mam pytanie czy nie strace zawartosci telefonu? przy jakichs operacjach? typu flash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z pamięci wewnętrznej nie stracisz, coś ci ładnie telefon ześwirował, nie wiem jak ci pomóc :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podłączyłem go znowu i już od kilku godzin włącza się i wyłącza, najgorsze jest, że nic baterii nie może podładować, bo cała energia idzie na włączenie i wyłączenie

---------- Post dołączono o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

dobra, laduje sie na 2% na niebieskiej lampce czyli bootlaoderze, czy moge to jakos wykorzystac?

moge wejsc do telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

Nie,to jest tryb fastboot,możesz tylko wgrywać kernele.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sensie mogę wejść do menu telefonu, dzięki tym 2% nie wyłącza od razu telefonu tylko po kilku minutach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy wgranie kernela innego jak tego z cwm jakiego mam obecnie moze cos zmienic?

jak ewentualnie odzyskac kontrole nad telefonem?

---------- Post dołączono o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

po podładowaniu do 2% i wgraniu w fastboot zuesa, nastąpiła zmiana, po podłączeniu do ładowarki, przechodzi do ekranu z bateryjką, także mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze :)

---------- Post dołączono o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

po zuesie ładuje się aczkolwiek pozostaje na logo cyana i nie chce pójść dalej

---------- Post dołączono o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

wgrałem od nowa system i działa, ale to była dziwna awaria... i wszystko wina romu jak widac

Edytowane przez Espectacular

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

muszę powiedzieć, że ten soft jest do pupy, znowu mam to samo, a co dziwne zmienił się start telefonu, poprzednio było logo sony, a teraz jest free xperia, także nie polecam tego softu, spróbuję zrobić teraz to samo i wgrać 4.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi