Skocz do zawartości
Asontee

HUAWEI Ascend G6 z LTE, ktoś coś wie o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie kończy mi sie umowa w sieci i mam do wyboru z telefonów Samsung galaxy ace 3 LTE czy Huawei ascend g6 LTE. Mam właśnie dylemat co wybrać czy zostać przy sprawdzonej firmie Samsung, czy jakimś Huawei.Proszę o doradzenie lub napisanie kilku słów o tych telefonach. Z góry dziękuję ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to plastik i to plastik Tomku ;)

Ja miałem dokładnie ten sam dylemat, w grę wchodził jeszcze Trend Plus oraz Sony Xperia M.

Ja zaryzykowałem i jestem bardzo zadowolony. Hjułej jest na pewno lepszy jeżeli chodzi o wnętrzności. Posiada 4-rdzeniowy procesor (Samsung 2- rdzeniowy), NFC, WiFi Direct, większy- 4,5" wyświetlacz qHD (vs 480X800px 4"), 8 mpx aparat (vs 5 mpx). Po za tym to nowość na rynku- został zaprezentowany na przełomie lutego/ marca podczas targów MWC więc najprawdopodobniej będzie się cieszył większym wsparciem niż konkurencyjny Samsung.

Suma sumarum, zaryzykuj i wybierz Huaweia :D

Dla porównania zajrzyj tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj chodzi o to żeby większość aplikacji szła ;) testowałeś go w grach np. takich bardziej wymagających, bo nigdzie nie ma testów tego telefonu w grach aparat i procesor triumfuje nad Ace 3 to fakt ale tutaj chodzi o płynność interfejsu wiesz nigdy nie miałem "Emotion Ul".Jest czysty dźwięk muzyki i płynność w grach jak będzie tak jak w Samsungu to go wezmę, bo wiesz Samsung sprawdzwony w grach ;], ale znowu aprat ma bardzo kiepski:/. Mógłbyś mi zrobić fotke tym telefonem jakiegoś horyzontu , budynku lub czegoś oddalonego. Byłbym wdzięczny jakbyś go w grach jeszcze przetestował :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będę miał tylko wenę i odpowiedni obiekt do sfotografowania to pstryknę parę fotek ;)

Jeżeli chodzi o gry, sprawdzałem: GBOD, Angry Birds GO, Asphalt 8, Raging thunder, Timberman- wszystkie pozycje działały bez zająknięcia (drobne problemy miał telefon z AB GO w tutoriau, później już śmigał).

Wydajność interface'u jest w porządku, nie zdarzyły mi się jeszcze żadne przycięcia czy zwiechy.

Emotion UI jest całkiem strawny- animacje są ładne, rozkład menu i funkcji przejrzysty i dość standardowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisałem- bez zacięć- wydajność stoi na bardzo wysokim poziomie.

O odtwarzaczu też pisałem parę postów wyżej.

Co prawda wbudowany player nie posiada equalizera- ale wydobywający się z urządzenia dźwięk jest naprawdę wysokich lotów, subiektywnie uważam że gra lepiej od HTC One z Beats Audio- zwłaszcza po włączeniu trybu DTS. Duży plus za możliwość odtwarzania muzyki po folderach.

Angry Birds GO- jak wspominałem- miało mały problem na samouczku, później śmigało bardzo bardzo płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm. Coraz bardziej mnie przekonuje ten telefon, ale nadal chciałbym kilka fotek :PP. Skoro gry nie mulą muzyka działa bez zakłóceń to czemu by go nie brać ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz, masz ;) Dziś porobiłem kilka zdjęć, wczoraj nagrałem mojego piesa jak się bawi. Artyzmu tu nie ma, ale widać mniej więcej jakość soczewki.

No ja Ci go mogę z czystym sumieniem polecić :D

Jeżeli jesteś z okolic Katowic, możemy się jakoś zgadać na prv to będziesz sobie go mógł zobaczyć.

Foto 1

Foto 2

Foto nocne (automat)

Film HD 1080p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przekonałeś mnie w piątek jade po telefonik :PP.Barwy są ostre video kręci pięknie tryb nocny nie wypada najgorzej ;).Stawiam ci piwo ;). P.S Fajnego masz pieska :). Pozdrawiam...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się że mogłem pomóc ;) Na dniach będzie też pełna recenzja ze screenami itp. itd. aczkolwiek jeżeli masz jakieś pytania jeszcze (ktokolwiek z was ma)... to wiecie co robić :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.