Skocz do zawartości
Asontee

HUAWEI Ascend G6 z LTE, ktoś coś wie o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nic nie da się z tym zrobić, no chyba że zainstalujesz inną- alternatywną- aplikację do obsługi aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smokey

Witam, od wczoraj posiadam huaweia i nie mogę dojść do jednej rzeczy, a mianowicie chodzi mi o jego pamięć wbudowaną. W telefonie jest napisane, że ma 8 gb, a jak podłącze do kompa to ma nie całe 4 gb. Jakby mi mógł ktoś wytłumaczyć jak to jest to będę wdzięczny :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janju

System i aplikacje wbudowane.Wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, a sprawdzał ktoś z was jak sprawuje się "wyświetlacz bezprzewodowy"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Chcę kupić tel. i zastanawiam się nad Huawei o którym mowa i LG G Pro Lite,LG l90

Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to myślę, że G6 ździebko lepszym rozwiązaniem będzie. Płynnie działa, bez zacięć, dobry aparat a jak na cenę to nawet bardzo dobry. Trzymając w ręce nie czuć jakby się miał zaraz rozpaść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pwok

Witam,

Mam G6-L11 i problem z połączeniem się z zestawem głośnomówiącym Nokia CK. Toyota Avensis 2004rok. Inne telefony np. HTC Wildfire S czy Samsung Galaxy s2 łączą się bez problemów. Huawei wyszukuje zestaw, paruje się z nim (kod pin), na chwilę połączono i rozłącza.

Huawei ma bt 4.0, a zestaw starsze, chyba 2.0. Macie może jakieś sposoby żeby to działało? Szukałem sterowników do telefonu ale nic ciekawego nie znalazłem pod G6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten smart ma fabrycznie naklejoną folię,bo jakaś jest i nie wiem teraz czy ją ruszać.Telefon jest z t-mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma i to właśnie ta naklejona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok.Witam tak w ogóle :)

Jak wygląda u was sprawa z baterią?Pokazuje mi od wczoraj 17h tylko :/ ,i może bym nie psioczył,ale po pierwszym

ładowaniu w ciągu godziny zjadł mi 10% aż.

Co do muzyki,po podłączeniu urbanears humlan i zestawu od S4 z piankami comply,jakość jest mmm :).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.