Skocz do zawartości
Asontee

HUAWEI Ascend G6 z LTE, ktoś coś wie o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś dobry launcher,lekki przede wszystkim?

Nova Launcher , najlepszy jak na razie , na xda go chwalą , mało ramu bierze ,ogólnie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

'Relogeiro' proszę o pomoc.Telefon mam dopiero od 5 dni,pierwsze 2 dni nie miałem pakietu internetowego,potem postanowiłem kupić sobie 300mb w plusie za 7 zł.Wszystko hasało aż do wczoraj,od wczoraj w ogóle nie mogę odpalić danych komórkowych,co zrobić? BŁAGAM O POMOC ;/>:(

Dane odpalają się w sensie zaświecenia się samej ikonki,ale nie wyświetla mi się żadne 3g lub cokolwiek innego w okolicy kresek od zasięgu

Edytowane przez mati30412
    zapomniałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mati30412 wysłałem Ci prv ;)

Co do Launchera, ja korzystam na co dzień z Nova Launcher i sobie bardzo chwalę ;) wcześniej- prawie od początku korzystałem z MIUI Launcher (Jest jeszcze MIUI Ekspress, wzbogacona dodatkowo o aplikację telefonu, wiadomości i kilka innych ciekawych dodatków)- fizyka i działanie identyczne jak w standardowym EMUI, aczkolwiek jest kilka ciekawych i bardzo "wygłaskanych" smaczków, jak efekty przejść, wyszukiwarka t9, ukrywanie aplikacji i ochrona hasłem czy ślicznie zrobione foldery... Wygląda niemal jak standardowy launcher z kilkoma dodatkowymi opcjami konfiguracji z odrobiną iOS 8 i wysmakowania szczegółów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    x215

Panowie, jak u was wygląda kwestia nagrywania filmów w FHD i stereo. Mam na myśli dźwięk, u mnie się chyba coś zkasztaniło :zdegustowany: kiedy nagrywam materiał w ciszy to nagranie strasznie szumi, a te szumy jakby znikają kiedy pojawi się jakiś dźwięk (wystarczy chrząknięcie), nie słychać tez tego "pipnięcia" na początku, tylko od razu szum. Bawiłem się jakąś aplikacją dzięki której chciałem wyeliminować dźwięk migawki, w sumie się udało ale po odinstalowaniu tego badziewia nie działał mi dźwięk multimediów>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm, nie zauważyłem takich problemów, aż jutro przesłucham dokładnie nagrania ;) Do tej pory nagrywane filmy charakteryzowały się dość dobrą jakością obrazu i nienagannym dźwiękiem. Wiesz... być może przykrywasz przy nagrywaniu któryś z mikrofonów albo szurasz po nim ręką ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    x215

Nie, nie przykrywam :D. Chodzi mi o nagranie w ciszy, w tedy szumi strasznie. Oczywiście wiem że, to telefon a nie profesjonalny sprzęt audio-video, wiem też że nie nagrywa się ciszy bo w tedy są szumy. Ale u mnie jakoś silne te szumy.. albo mi się wydaje :zdegustowany: wygląda jakby mikrofon był zbyt czuły i próbował wyłapać każdy dźwięk ( na nagraniu słychać nawet prace auto focusa :przestraszony:) ale jak tylko w tle pojawi się jakiś dźwięk to nagrywa ok i szum maleje albo znika :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem, nie zapamiętuje ustawień aparatu, za każdym razem musze ustawiać np. dotknij by zrobić zdjęcie. Próbowałem już ustawiać zapisywanie w telefonie i na sd i nic.

POza tym design REWELACJA , wiadomo to subiektywna ocena ale bardzo mi przypadł do gustu.

dźwięk świetny, zdjęcia robi szybko i dobre.

Chodzi bardzo płynnie. Dla mnnie full wypas :)

ekrean dobry, dotyk świetnie reaguje , w słońcu wypada dobrze. Piksele niewidoczne , jakość dobra. Widać małą różnicę jak się weźmie do ręki taką xperie z1 mini , te 100 ppi da się zauważyć.

Tylny głośnika też spoko , na maksa ciut 'skrzeczy'

Ogólnie polecam każdemu, super telefon nie biorąc ceny pod uwagę, bo jeśli wziąć stosunek jakość/cena dałem 600 na allgro, to IMHO sprzęty po 1000 wyposażeniem się nie umywają i bije je na głowe. Do sprzetow po 600 nawet nie ma co porównywać.

Jedyny problem to z ustawieniemi aparatu mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jzi

Na pewno dam znać co z aktualizacjami. Natomiast jeżeli chodzi o root to wszystkie aplikacje systemowe działają bez problemu;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na niego niecierpliwie. :-) Dzisiaj powinien już u mnie być.

Przesiadam się z nokii C3-00 która bez zarzutów wysłużyła mi się 4 lata :-)

Jakoś wcześniej nie byłem przekonany do Smartfonów no ale czas najwyższy :P

Czy ktoś próbował robić aktualizację EmotionUI 2.0 do 2.3?

Edytowane przez Maz3LT0v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    x215

Te mikrofony chyba działają mi OK, nagrania na zewnątrz gdzie jest dużo dźwięków są w porządku - tylko w kompletnej ciszy słychać duże szumy. Ale czułość mają niesamowitą, dziś nagrałem krótki film przed garażem, podczas nagrywania słyszałem że, na drugim końcu komuś dzwoni telefon (jakieś 50-60m) - zdziwiłem się kiedy obejrzałem film na komputerze w domu - było w miarę wyraźnie słychać rozmowę :D może te aplikacje na aparat coś mi poprzestawiały, albo po prostu tak jest. Na youtubie znalazłem nagranie z G6, jakość dźwięku jest taka sama, słychać nawet jak autor chodzi po trawie :), jedyna różnica jest taka że, u niego w materiale słychać dźwięk włączania nagrywania (takie pip) u mnie tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x