Skocz do zawartości
Asontee

HUAWEI Ascend G6 z LTE, ktoś coś wie o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

janju

do marximus - aparatu wychodź przyciskiem "Home" powinno działać

---------- Post dołączono o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

'Relogeiro' proszę o pomoc.Telefon mam dopiero od 5 dni,pierwsze 2 dni nie miałem pakietu internetowego,potem postanowiłem kupić sobie 300mb w plusie za 7 zł.Wszystko hasało aż do wczoraj,od wczoraj w ogóle nie mogę odpalić danych komórkowych,co zrobić? BŁAGAM O POMOC ;/>:(

Dane odpalają się w sensie zaświecenia się samej ikonki,ale nie wyświetla mi się żadne 3g lub cokolwiek innego w okolicy kresek od zasięgu

Wejdź w -sieci komórkowe ,włącz komórkowa transmisja danych,dane w roamingu i ustaw tryb sieci/ u mnie jest/automatyczny 2G/3G/LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do janju

próbowałem z ikony z 'pulpitu' , nawet próbowałem wychodzić różnie i nic nie daje. Zapisywanie foto na sd czy w urzadzeniu też nic.

po home mam domyślnie 'szukanie google'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janju

Korzystam z aplikacji Camera FV 5 pro kosztuje grosze ,jest w j.polskim ,ma wiele ustawień do wyboru i zdjęcia w porównaniu z aplikacją wgraną fabrycznie to inna bajka. Trzyma ustawienia .Wypróbuj zwykłą CameraFV5 a potem zdecyduj .Instrukcje i objasnienia do apki masz też w internecie. Zdecydowanie polecam

Zapisywanie na sd -ustawienia -pamięć-domyślna lokalizacja-karta sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak coś nie tak jest chyba u mnie z baterią.

post-128578-14255750590689_thumb.png

Dzisiaj rano się budzę,a tam 78%,dwanaście gdzieś w nocy zaginęło,nic nie wskazuje na to,aby coś drenowało baterię.

Edytowane przez ReaderPL
    Obrazki umieszczamy w znacznikach [spoiler].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie bateria jedzie jak sam skurczybyk.

Tutaj wrzucam wam zdjęcia z dzisiaj zrobione naszym kochanym telefonikiem

16.07.2014+-+1

16.07.2014+-+2

A co do baterii to chyba nie jest tak najgorzej jak na smartfona...

16.07.2014+-+1

6036586552753962322

Edytowane przez ReaderPL
    Obrazki umieszczamy w znacznikach [spoiler].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta sama sytuacja dzisiaj-wczoraj wieczorem stan baterii 29%,dziś rano 10%.

Według telefon po uśpieniu działały Nova i Zedge.Odinstalowałem.

Teraz naładuje do pełna i zobaczymy co będzie dalej.Z G2 mini nie mam najmniejszego problemu.Bateria trzyma do 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi nocą zabrało około 5% wifi off, sprawdźcie co jest uruchomione np. galeria zdjęć dużo pożera

DO janju:

Camera FV 5 pro jest jakimś rozwiązaniem, lite kompletnie bezużyteczna rozdzielczość 640, ale wolałbym coś zrobić z tym błędem. Jak może aparat nie zapisywać ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda to tak:

post-128578-14255750699489_thumb.png

post-128578-14255750699769_thumb.png

Zrobiłem hard reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna sprawa z tą baterią, u mnie rzeczywiście zjada, aczkolwiek gdy sporo korzystam (net po LTE, filmy/ muzyka, gry itp... do tego sporo rozmów i sms) wytrzyma max z dzień. Wczoraj po 12 godzinach w pracy (telefon odłączyłem od prądu o 8.00) o godzinie 21.10 miałem ok. 72% baterii, gdzie telefon nie był jakoś specjalnie traktowany (kilka rozmów telefonicznych po 3-4 minuty, parę sms'ów, coś tam grzebnięte w internecie). Uważam ten wynik za bardzo bardzo dobry ;)

Znalazł ktoś z was te covery dla naszej G6ki LTE? Od kilku dni pracuje w butiku GSM, mam dostęp do różnych hurtowni i ni chu chu nigdzie dal G6 LTE nic ale to nic nie ma (Ani folii, ani pokrowców... o ile folie, powinny być te same co dla zwykłej G6, to z coverami jest problem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x