Skocz do zawartości
Asontee

HUAWEI Ascend G6 z LTE, ktoś coś wie o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hard reset rozwiązał na razie sprawę.Nic nie będę instalował przez kilka dni i wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Co do case,liczyłem na to,że dostanę problemu to Buy Imak Crystal Transparent Huawei Ascend G6 Flip Thin Hard Bumper Back Case Cover Online at Low Price in India | Imak Crystal Transparent Huawei Ascend G6 Flip Thin Hard Bumper Back Case Cover Reviews & Ratings - Amazon.in

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ;) Ja również mam huaweia, telefon świetny, ale zauważyłem jedną irytującą dolegliwość. Byłem na wakacjach w Chorwacji gdzie jak wiadomo temperatury są w dzień dosyć wysokie i po dwóch dniach piksele na wyświetlaczu wzdłuż dolnej i górnej krawędzi zżółkły. Najbardziej jest to widoczne w prawym dolnym rogu wyświetacza. W internecie póki co nie ma zbyt dużo informacji na temat tego telefonu więc nie wiem jak to wygląda u innych uzytkowników. Czytałem gdzieś że niektóre xperie i iphony też miewają coś takiego. Mam nadzieję że podlega to gwarancji bo telefon jest nowy z T-mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    x215

U mnie aparat trzyma ustawienia jeżeli wyjdę z niego przyciskiem "home", jeżeli tą strzałką (pierwszy po lewej) to zapamiętuje tylko kilka ustawień (rozdzielczość, miejsce zapisu). Bateria trzyma w zasadzie dobrze. Jeżeli telefon jest ostro użytkowany (gry, net, aplikacje, filmy, latarka, aparat itp) no to tak jeden dzień (a w zasadzie tyle ile pokazuje telefon). W czwartek pod wieczór naładowałem go do 100% i wyjechałem nad morze, wróciłem godzinę temu ( ja pi..le jakie korki i ile fotoradarów :mad:) i mam 50%, w tym czasie odebrałem/wykonałem kilka rozmów, z 15 min na necie siedziałem i trochę zdjęć i filmów zrobiłem, a i nawigacja ale tylko z 20 min potem wyłączyłem ( nie potrzebnie brałem ładowarkę).

-> Kornishon - Telefon kilka razy zostawiałem w samochodzie ( z 50-60 stopni, albo i więcej) i nie zauważyłem nic oprócz odciśniętego elementu pokrowca na tylnej obudowie. Ale dotarłem kiedyś do testu telefonu na jakiejś czeskiej albo słowackiej stronie, i tam zwracali uwagę na żółtą część ekranu po prawej stronie. Z tym że, chyba doszli do wniosku że to kwestia testowanego egzemplarza. Przetrzepie historie może znajdę to podlinkuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś go katowałem w Biskupinie-fotki,internet itd.Wczoraj ładowałem,teraz mam jeszcze 54%,tak wiec bateria działa normalnie po HR,nie wiem nadal co było przyczyną tego drenażu.Co do aparatu wszystko też jest w porządku.

A te żółte plamy to klej,miałem identyczną sytuację w htc one v,gwarancja jak najbardziej to obejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frisqn

Witam

Może ma ktoś informacje czy będze KITKAT do G6 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi bateria też trzyma bardzo dobrze,

co do aparatu to nie zapisuje ustawień, jak wychodzicie przez home to apka dalej pracuje w tle, wyłączcie ją całkowicie przez czyszczenie pamięcie to zobaczycie że tych ustawień nie zapisuje. tak jest u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już chyba wiem co jest przyczyną:

post-128578-14255750835329_thumb.png

Pomimo usunięcia konta i wyłączenia facebooka telefon od rana "zjadł" mi już prawie 20% baterii,praktycznie nie używany!

Nie wiem co się spieprzyło po tym trzecim ładowaniu,i na pewno nie jest to normalne żeby w stanie czuwanie tak szybko bateria uciekała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    x215

W zasadzie trudno jest powiedzieć co jest z twoją baterią, każdy ma inne ustawienie / inne aplikacje. Ja, po pierwszym "szale" zabawy z aplikacjami, wywaliłem większość i zostawiłem te niezbędne, lub te których nie da się odinstalować. Wyłączam też wifi, lte, synchronizacje i gps - jeżeli nie używam - i tak przez noc, leżąc nieużywany zjadł ok 2%. Po ostatnim ładowaniu, przy oszczędnym użytkowaniu, bateria trzymała dokładnie 3 dni i 10 godzin. Baterii nigdy nie formowałem ( podobno tym można tylko zaszkodzić, w instrukcji pisano żeby ładować od razu na full), staram się też nie dopuścić do głębokiego rozładowania (max 5-10%). Czytałem też, że ładowanie ładowaniu nie równe. Są ładowania szybkie i wolne. Osobiście zauważyłem, że jak odłączę ładowarkę w chwili osiągnięcia 100% to pierwsze kilka % spada błyskawicznie, a jak trzymam ładowanie całą noc to pierwsze % wolniej schodzą - tzn. tak mi się wydaje, zasadniczo tak za bardzo nie przywiązuje do tego uwagi, ale chyba tak jest.

P.S. Mam mały problem, jestem w T-Mobile i tam przenosiłem numer od innego operatora. Kiedy wykonuje połączenie, to na dole ekranu, na chwilę pojawia się biały napis w ciemnym prostokącie "warunkowe przekierowanie" - czy jakoś tak. Niby nic nadzwyczajnego, bo dzwoni normalnie, ale ten napis jak się pojawia to jakby w miejscu przycisku "głośnomówiącego", często korzystam z telefonu w aucie i trochę to denerwuje - macie podobnie? może ktoś wie co to w ogóle jest i jak to zlikwidować?

Edytowane przez x215

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomznh

Witam!

Mam G6 LTE od tygodnia i też miałem problem z baterią. Potrafiło zjeść 50% naładowania przez noc bez żadnej włączonej aplikacji, bez wifi, itp... Problemem okazała się karta pamięci, okazało się że padła i telefon non stop chciał ją mimo wszystko odczytać przez co też dosyć mocno się grzał. Może to komuś pomoże.... Dla porównania wczoraj telefon naładowany na full, dzisiaj, godzina 11.46... 87% naładowania... różnica ogromna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm,ale widział Ci tą kartę normalnie?Dziś w nocy znów zjadł 15%,wszystko na off.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x