Skocz do zawartości
Asontee

HUAWEI Ascend G6 z LTE, ktoś coś wie o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Bolu

Doszła do mnie słuchawka. Prezentuje się bardzo elegancko. Teraz trzeba poszukać na aliexpress jakiegoś etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super! :D Jeżeli znajdziesz jakiś cover to zarzuć linkiem. Ja jak na razie znalazłem znalazłem jedynie nalepki na Allegro. Jaki kolor wziąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bolu

W TM były tylko czarne, tak mnie przynajmniej powiadomiono. Co do case'ów, jest ich sporo dla G6 bez lte, ale różnica między nimi jest minimalna, więc pewnie by było ok.

Co wyboru do koloru

4g

Standard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten telefon od tygodnia - wszystko w smartwonie działa fajnie ,ale bateria jest dość słaba ( 1 dzień ), i ucieka mi zasięg , podczas rozmów jest echo i głośniczek szumi .Może ktoś zaradzić na mój problem !!!!!!!!.

Edytowane przez majka134

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefonik posiadam trzy dni i w żaden sposób nie wyświetla mi kontaktów ze zdjęciami w czasie dzwonienia i odbierania. Za pomocą dołaczonych słuchawek nie da się wykonać połączenia telefonicznego. Poprzednie moje smartfony to HTC Wildfire a potem HTC One SV. Ten ostatni jest super ale Huawei chyba płynniej działa i gdyby nie te dwa mankamenty to chyba bym posostał z G6. Może pomożecie mi rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@majka134, a w jakiej sieci masz numer i czy docinałaś kartę SIM? Być może karta jest źle wsadzona (lub źle docięta). Sprawdź też czy masz ustawione wszystkie rodzaje sieci (ustawienia> sieci komórkowe> tryb sieci> automatycznie LTE & WCDMA & GSM). Co do echa, możesz też spróbować włączyć/ wyłączyć redukcję szumów ( telefon- przycisk opcji> ustawienia połączeń> redukcja szumów). Bateria trzyma dość standardowo jak na smartfon, polecam wyłączać wifi i internet 3/4g gdy nie korzystasz i zamykać nieużywane aplikacje ( menadżer telefonu zamknie co trzeba i podpowie co zrobić jak aplikacja zjada za dużo prądu).

@jargiel słuchawkami można odbierać i kończyć połączenie, mikrofon też działa... Chyba że słuchawki są uszkodzone. Zdjęcie się wyświetla jako miniaturka w lewym górnym rogu- nie da się go powiększyć. A przynajmniej nie udało mi się znaleźć takiej możliwości.

Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Relogeiro za odpowiedź. Napisz jak działają Twoje słuchawki. Próbowałem oryginalnych oraz podobnych od HTC i po jednym naciśnięciu włącza się odtwzrzacz (utwór muzyczny), po dwóch naciśnięciach przeskakuję na kolejny utwór a dłuższe przytrzymanie otwiera (inicjuje) głosowe wyszukiwanie Google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem ;)

Przyciskiem na słuchawkach można odbierać połączenia (pojedyncze krótkie kliknięcie), krótkie naciśnięcie podczas rozmowy wycisza mikrofon- przytrzymanie rozłącza połączenie. Gdy mamy zminiaturyzowany odtwarzacz- jedno kliknięcie- play/ pauza, podwójne- następny utwór, potrójne- poprzednia piosenka. Długie naciśnięcie- Google Now- wyszukiwanie głosowe. Za pomocą słuchawek nie można jedynie nawiązywać połączeń ;) Oczywiście mikrofon działa bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

mam problem z połączeniem wifi do dość wiekowego routera dlinka di-524, wpisuję hasło sieci, ale się nie łączy z nią. jak odblokowałem hasło i sieć była open to działa i się łączy to jak i co mam zrobić?

Pozdrawiam,

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Łukasz Franky Młody Zmień typ zabezpieczeń sieci lub skorzystaj z WPS- jeżeli twój router obsługuje (taki klawisz na routerze który pozwala łączyć się z zabezpieczoną siecią bez ręcznego wpisywania hasła- w telefonie to jest ten klawisz ze strzałkami na belece w lewym dolnym rogu w menu Wi-Fi). Najprawdopodobniej to standardowy problem związany z Androidem i kompatybilnością z typami zabezpieczeń obsługiwanymi przez routery i odwrotnie... możesz też zaktualizować modem do najnowszej wersji oprogramowania lub przywrócić jego ust. fabryczne. Jeżeli nic nie zadziała, pozostaje Ci otwarcie sieci lub wymiana routera- nie sądzę aby to był problem gwarancyjny Gie-6-ki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.