Skocz do zawartości
Asontee

HUAWEI Ascend G6 z LTE, ktoś coś wie o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

@x215 ciężko będzie z tymi kaburami i pokrowcami,szukałem dziś po mieście takiego jak mam na g2 mini jelly.Brak.Zwykły S case od G6 nie pasował.Wszyscy do mnie "Co to za Iphone?" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
x215

He, w wersji białej rzeczywiście przypomina Iphona. Popytałem trochę, kabury do LTE powinny pojawić się na rynku w ciągu 2 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wam też od razu spada bateria po naładowaniu?W pół godziny zeszło mi 2 procent,ledwo co odpiąłem telefon od ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
x215
Czy wam też od razu spada bateria po naładowaniu?W pół godziny zeszło mi 2 procent,ledwo co odpiąłem telefon od ładowarki.

Mam tak samo, to raczej normalne. Wartości podane w ustawieniach baterii są miarodajne. Natomiast telefon pozostawiony w trybie czuwania przez całą noc zużył może 2-3%. Wyświetlacz zabiera ponad 50%, kolejny jest system i aplikacje - no i gry jak ktoś gra. Samo dzwonienie + sms + mail, gdzie większość czasu to tryb czuwania pozwala mi nie ładować telefonu przez 3-4 dni więc jak dla mnie jest ok. W ustawieniach dostępny jest wykres widać tam jaka jest różnica kiedy zaczynamy bawić się telefonem - bateria spada w oczach. Baterii nie formowałem - tak jak napisano w instrukcji - naładowałem do 100% i teraz tylko podładowuje ze stanu +/- 10%.

Mam pytanie, możecie podać mi wartość jaką wyświetla wam telefon w pozycji IMEI SV ? Czy u was numer seryjny zapisany w "informacje o telefonie" jest inny niż ten z pudełka i baterii ??

P.S na dniach g6 LTE z T- Mobile będzie aktualizowany do wersji 4.4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@x215 ozłocę Cię kiedyś :D Informacja o KitKacie dla naszych Gieszustek jakoś mi umknęła... aczolwiek co mnie martwi, wg żródła aktualizację dostaną posiadacze oprogramowania L11V100R001C150B113, ja posiadam w swoim Ascendzie L11V100R001C150B111 (oczywiście model zakupiony w T-Mobile). Zastanawia mnie czy bez problemu będę miał dostęp do aktualizacji... a zwłaszcza że nie korzystam w telefonie z karty z T-Mobile :/ Dajcie chłopaki znać co i jak ;)

Aaaa i co do IMEI, u mnie numery się pokrywają, aczkolwiek na pudełku nie znalazłem IMIE SV (numer dwucyfrowy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
x215

Też mam wersje B111, i też T-Mobile.

No IMEI muszą się pokrywać, ale numer IMEI to indywidualna sprawa każdego właściciela i lepiej ich publicznie nie podawać - mi chodzi o IMEI SV - dwucyfrowy kod. Próbuje sprawdzić jakie wersje były instalowane na naszych Huaweiach. U mnie jest 08. Nie pokrywa mi się numer seryjny telefonu (serial number) wyświetlany w ustawienia - informacje o telefonie X2 - numer seryjny. Jest całkiem inny niż na baterii czy pudełku, ale pewnie tyczy się czegoś innego. IMEI oczywiście się zgadzają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem na oficjalnym fanpage'u Huawei Polska na FB pytanie odnośnie aktualizacji naszych Ascendów... Niestety zapowiedziana przez T-Mobile aktualizacja to nie KitKat :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
x215

Trudno >:( zobaczymy czy w ogóle coś zaktualizują.

Zagadkę numeru seryjnego w menu rozwiązałem sam, wygląda na to że jest to numer seryjny karty wi-fi bo prawie się pokrywają. Pozostałe seryjne i IMEI są zgodne :). Wywaliłem też kilka aplikacji, transfer LTE zżerała jakaś gra :mad: na chwile obecną pakiety w LTE pobiera tylko system, ale to jakieś symboliczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem ciekaw co z nią będzie. Zauważyłem że G6 4G LTE występuje w różnych państwach (Niemcy i Grecja) pod nazwą P7 Mini- a jest to dokładnie ten sam model telefonu (te same podzespoły i numery seryjne). A czytałem gdzieś że w okolicach wakacji ma być przewidziany dla P7 Mini update do KitKata... Więc jest nadzieja ;-) jak znajdę źródło to zalinkuje. Dajcue też znać jeżeli ktoś dostanie aktualizacje :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.