Skocz do zawartości
andyvip

UWAGA Wypalający się ekran w LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

andyvip

Jestem w szoku mamy 4 telefony i w każdym w większym lub mniejszym stopniu pojawiła się żółto-pomarańczowa poświata, u mnie w lewym górnym rogu. Niby nie dużo bo tak może 5mmx4mm. W innych jest gorzej. Posprawdzajcie u siebie czy czasem czegoś nie macie. Ja myślałem że to może od grania bo wtedy się bardzo nagrzewa ale na swoim bardzo mało gram a i tak mam plamkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

To reklamuj, po to jest gwarancja. IPS nie powinien się wypalać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie jakbyś wrzucił zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
can5ona

Nie chciałbym się czepiać ale pomarańczowa poświata to nie jest oznaka wypalania. Bardziej podchodzi to pod np. rozlanie się kleju pod wyświetlaczem z powodu ciągłego przegrzewania się telefonu. Problem dobrze znany posiadaczom iPhonów. Wygląda to wtedy mniej więcej tak:

post-74211-14255748717818_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w ogóle - podlega to gwarancji, jakby chciał zgłaszać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
can5ona

Myślę, że tak - jedno jest pewne - jak telefon jest na gwarancji to takie rzeczy nie powinny się dziać z wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omerx

Zapytam przy okazji, orientujecie się może, w jakich temperaturach rozkleja sie ten klej?

Ostatnio w upałach dużo śmigam na rowerze, słońce nieźle grzeje telefon, jak wyciagam z pokrowca na postoju to telefon cały goracy. Sprawdziłem ekran, włączyłem białe tło ale brak zółtych plam, wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
can5ona

Spróbuj sprawdzić białe tło po np. 30 minutach grania albo oglądania video. Jeżeli wtedy plama się pojawi to przynajmniej będzie wiadomo, że to od przegrzania wewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tytaa

reklamował koś z tego tytułu telefon??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to wygląda w LG, ale jak miałem HTC to wymienili ekran na gwarancji gdy pojawiły się na nim takie żółte plamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi