Skocz do zawartości
andyvip

UWAGA Wypalający się ekran w LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

z informacji od serwisanta, pierwsze partie moga miec taki feler, mysle ze powinniscie telefony wyslac do serwisu na wymiane wyswietlacza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysylac, ja miale w nexusie 4 zolte plamy i bez problemu na gwarancji wymienili ekran ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pabli

Witajcie,

W moim LG pojawił się problem związany z wyświetlaczem. W lewym górnym rogu pojawił się żółty pasek, który uwidacznia się kiedy dłużej pracuje na urządzeniu. Czytałem na forum xda że problem związany jest z przegrzaniem urządzenia. Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem i w jakiś sposób próbował rozwiązać problem (gwarancja itp.)? Z góry dzięki za każdą poradę

4e6emuta.jpg

Czy ktoś reklamował już naszego LG w związku z tą awarią?

Edytowane przez Krejzi_Dark
post pod postem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mafia1

Hej kolego mam tam sam problem co pokazałeś powyżej, identycznie to wygląda niedawno to zauważyłam :-( trzeba to chyba reklamować wkurzające to jest zwłaszcza przy jasnym tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam z kolei idealnie jasny prostokąt na wyswietlaczu - z kazdej strony od ramki o ok 0.5 cm, szerokosc kazdej krawedzi ok3-4 mm...widoczne pod swiatlem :P na codzien nie przeszkadza, ale wydaje mi się, ze ktorego razu sie przegrzał i chyba klej puszcza...serio idealny prostokąt wyszedl co mnie zdziwilo troche :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam dokładnie ten sam problem co pabli i mafia1. wygląda to identycznie jak na zdjęciu pabli. zastanawiam się nad wysłaniem tel. na gwarancję, ale chyba na razie się powstrzymam bowiem nie przeszkadza mi to aż tak bardzo a nie chce mi się na razie wracać do stocka. jak go wyślę podzielę się doświadczeniami. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aphi

U mnie również pojawiły się plamki. Telefon 32GB kupiony w RedCoon. Naprawa trwała trzy tygodnie, które oczywiście strasznie się dłużyły, ale teraz znów mogę cieszyć się ekranem bez skaz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Luqart

Tak, to klej, na gwarancji grzecznościowej spokojnie powinni naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam nadzieję,że jeszcze ktoś tu zagląda czasem.

Stałem się posiadaczem telefonu lg g2 z tym felernym żółtym odbarwieniem-nie przeszkadza mi to,oraz wiedziałem o tym przy kupnie (cena była adekwatna do stanu faktycznego telefonu).

Telefon nie posiada gwarancji (karta gwarancyjna podbita,ale brak dowodu zakupu) i nie wiem czy z czasem z tej małej plamki nie zrobi się większa.

Panowie czy to coś groźnego?

Fotka niżej

post-195706-14255754404345_thumb.jpg

Edytowane przez Danielsson
Obrazki załączamy za pomocą znacznika spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mafia1

Nic groźnego, tylko paskudny efekt wizualny. Dziś wkońcu oddałem do serwisu Artikom na ich gwarancje - telefon z dystrybucji singapurskiej, mam nadzieje że nie będzie problemów ;)

A czy się nie powiększy trudno powiedzieć, mnie się pojawiło i zostało takiej samej wielkości - ale skoro się pojawiło nie jest powiedziane, że się nie powiększy bądź w innym miejscu się nie ujawni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi