Skocz do zawartości
SIeniuss

rom [GT-N7100] [5.0.1] [27-02-2015]ResurrectionRemix KK v5.3.7 by varund7726

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w końcu znalazłem chwile na wgranie tego romu. Ogólnie średnio mi się podoba. wgrałem wersje z lollipopem więc moje uwagi odnoszą się do tej wersji: - brak możliwości dodania konta samsung

- brak obsługi rysika

- małe możliwości personalizacji w porównaniu do innych romów

- brak aktualizacji OTA

- kilka denerwujących drobiazgów: np przytrzymanie na ikonie np z wi fi na navigation barze nie powoduje otwarcia ustawień wi fi

co do plusów do jak na razie tylko szybkość bo baterii jeszcze nie miałem okazji przetestować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Araghast666 android 5.0 w custom'ach AOSP dopiero raczkuje. Na dobre ROM'y trzeba będzie jeszcze poczekać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie nie ma sensu tego wgrywać. ROM'y 5.0 nie wnoszą nic ciekawego prócz zadowolenia z widoku numerka w informacjach o systemie.. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że nowa wersja ResurrectionRemix jest juz stabilna. Jak tylko wejdę na kompa zaktualizuję pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 dni temu zainstalowalem ponownie wersje z lollipopem wiec podziele sie wrazeniami :)

Po pierwsze rom jest bardzo stabilny, wszystko dziala bardzo plynnie (nawet przy sporym obciazeniu ramu). Nie mialem jeszcze zadnego wylaczenia telefonu albo freeza (ktory na ditto note 4 zdazal sie okolo raz dziennie). Interfejs po dlugim czasie z touchwizem jest ogromnym powiewem swiezosci :D

Tak jak pisalem wczesniej nie ma zbyt duzych mozliwosci personalizacji ani narzedzi od tworcow romu ale jest znaczaca poprawa od ostatniego razu i wszystko idzie w dobra strone :) jedyne co srednio mnie zadowala to sredni czas trzymania baterii ale mimo wszystko polecam chociaz wyprobowac :)

Edit: byl bym zapomnial, sa problemy z przegladaniem internetu, glownie w chrome. O dziwo domyslna przegladarka radzi sobie zadziwiajaco dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo zwlekałęm, bo zapomniałem:E ale linki do Resurrection 5.0.1 dodane. Miłego flashowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy wersje 5.0 poradziły już sobie z problemem wysyłania i otrzymywania mms?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

99% andkow 5 ma problem z wysylaniem o odbieraniem mms malo kto sobie z tym poradzil . Jest to na praktycznie kazdej platformie 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi