Skocz do zawartości
fixu123

Przegrzewanie G2, jak to jest u Was?

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, już go spakowałem, przywróciłem ustawienia fabryczne.

Oddam jutro i powiem, że się strasznie grzeje, nawet jak się nic nie robi (zasugeruje, że może to być wina baterii). Jeszcze bym chciał, żeby mi wymienili szkiełko od aparatu, bo się rysuje. I jakby się dało, to też bym chciał, żeby tylną klapkę mi wymienili. Bo nie wiem czemu ten srebrny napis na dole (LG) mi się odkleił. :)

Mam nadzieje, że mi go zrobią jak trzeba. Przy okazji, dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, telefon mocno mi sie nagrzewa podczas grania, po kilku minutach w Stranger procesor osiaga 75 stopni. Obniza sie wtedy jasnosc ekranu i nie da sie jej zwiekszyc z powodu wysokiej temperatury. Podczas przegladania internetu temperatura oscyluje w granicach 50-60 stopni. Problem wystepowal zarowno na androidzie 4.4.2 i 5.0.2. Telefon posiadam od okolo roku i praktycznie wcale na nim nie gralem. Dodam ze nigdy nie mialem zadnych problemow z wydajnoscia czy stabilnoscia podczas normalnego uzytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Mam pytanko, czy temperatura cpu tak lekko ponad 50 przy pisaniu sms, chodzeniu po  necie, ogladaniu zdjeć jest normą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.
    Napisano (edytowane)

W dużej mierze zależy to od wielu czynników, Kernela itp itd które wpływają na throttling między innymi temperatury zewnętrznej. Ja na kernelu Dori mam około 40'C.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Ja mam oryginany soft, dopiero co został zakupiony chyba że wcześniejszy uzytkownik coś mieszał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

@@djmalag mój G2 zwykle ma 37-39 stopni przy sms i "łagodnym" korzystaniu z internetu, 40-43 to jest maks przy intensywniejszym używaniu LTE, sms, graniu itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Odgrzeję stary wątek. U mnie ostatnio telefon zaczął się nagrzewać podczas transmisji danych komórkowych. Na wifi nie. Grzeje się górna część telefonu, w okolicach słuchawki i tylnych przycisków. Wcześniej tego nie było, telefon używany praktycznie zawsze tak samo, trochę przeglądania internetu, czat tekstowy, czasem mapa, nawigacja. Dawnej w ogóle nie wyczuwałem, żeby robił się ciepły, a teraz tak. Nie jest gorący, ale wyraźnie ciepły. Tak samo jest na LP, KK, po resecie do ustawień fabrycznych, po prostu zaczął się grzać i szybciej wciągać baterię. Poza tym wszystko działa, tyle, że krócej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siutek

Witam, 

Przyszło wreszcie lato a wraz z nim wysokie temperatury (chociaż stać nasz klimat na więcej :P ).

Dzisiaj po raz pierwszy zamontowałem sobie w samochodzie telefon w uchwycie przymocowanym do szyby. W aucie była włączona klimatyzacja z nawiewem na pasażerów. Klimatyzacja na 1 stopniu, więc szału nie robiła, ale było przyjemnie. Termometr na zewnątrz pokazywał 30'C. 

W pewnym momencie G2 pokazał komunikat, że wykrył wysoką temperaturą i jeśli ona wzrośnie to telefon zostanie wyłączony. No więc podkręciłem klimę na 2 stopnień i nawiew na szybę, by chociaż trochę owiało telefon. Nic to nie dało, po kilku minutach telefon się wyłączył.

Zastanawiam się czy to mój model jest tak wrażliwy?? Bo przecież nie było jakoś specjalnie gorąco, tym bardziej, że klima pracowała, chociaż muszę przyznać, że telefon był przez szybę na słońcu. 

A może ogólnie wszystkie LG G2 mają tak niski próg wytrzymałości na temperaturę??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

W życiu mi się coś takiego nie zdarzyło, co prawda moja klima działa jak zamrażarka, ale telefon jest też na szybie i czasem prosto w słońcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@siutek

a miales GPS'a włączonego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi