Skocz do zawartości
fixu123

Przegrzewanie G2, jak to jest u Was?

Rekomendowane odpowiedzi

siutek
    Napisano (edytowane)

Przestawiłem na GSM/WCDMA. zobaczymy czy to coś da.

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

I nie napisałeś jaki masz system, KK czy LP. Ja grzanie zauważyłem dopiero na LP, chociaż na KK też jest, ale mniej. To by się zgadzało z szybszym zużyciem baterii na LP, bo cały prąd ostatecznie idzie przecież na ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siutek
    Napisano (edytowane)

Mam 4.4, poczytałem trochę o 5.0 i zrezygnowałem. Jeśli wypuszcza 5.1 na G2 to dopiero poważnie się zastanowię nad aktualizacją.

Po wyłączeniu lte, uruchomieniu od razu klimy na 2 biegu i wyłączonej kamerki telefon dotarł bezpiecznie do celu. Nic się nie przegrzewało. Nie było żadnego komunikatu. A ogólnie na zewnątrz dzisiaj było cieplej. Więc jestem na dobrej drodze :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Daj znać jak dalej bo nadchodzą większe upały. Czy LTE będzie jedynym winowajcą? Jeśli tak to tymczasowo można je wyłączyć bo do takich zastosowań o których piszesz nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem, że to są raczej ekstremalne warunki, raczej żaden telefon nie jest przystosowany do używania w takich warunkach, a już na pewno nie G2.

Całe poprzednie lato przejezdzilem z telefonem na szybie w samochodzie gdzie klima nadawala sie juz do nabicia i NIC zlego się nie dzialo, zadnych komunikatow bledow itp. Ekstrmalne warunki w PL,ciekawe co maja powiedziec w Hiszpanii, Afryce itp. pewnie LG powinno zawiesic tam sprzedaz bo sie nie nadaje ich tel na takie warunki?:D

Co do grzania na samym LTE tez dziwna sprawa, u mnie grzeje sie tylko gdy: wlacze WOT(innych gier nie mam), jade z wlaczona Navi, bluetooth, transmisja danych + ekran wlaczony. Uzywam KitKat'a, tel z UK.

Dodam jeszcze ze kilkanascie godzin dziennie mam polaczenie z netem (LTE) i kilka godzin dzienie udostepniam net przez hotspot i tez sie nie grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podeslijcie screeny z programu CPUtemp podczas spoczynku oraz wzmożonej pracy telefonu. U mnie telefon grzeje się do temperatury nawet 80°

post-65760-0-23553100-1438352543_thumb.png
    post-65760-0-24720100-1438352599_thumb.png

Edytowane przez bartekc00
    Zdjęcia wstawiamy obowiązkowo w tagi spoiler. Już edytowałem jeden z Twoich postów. Proponuję zajrzeć do regulaminu. Dotyczy to też miniatur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój wyłączył się dzisiaj z przegrzania na moto w etui wodoszczelnym. Czy to bolączka G2 czy wszystkie wielo-rdzeniowce tak mają w gorącym otoczeniu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest ogólnie bolączka snapdragona 800, kolegi G3 nawet przy przeglądaniu neta robi się bardzo gorący.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdybym wrzucił kernel dorimanx'a, przyciął taktowanie, pomoże to coś?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomn95

Pomoze bo mi pomoglo.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi