Skocz do zawartości
kubiq

Powolne ładowanie, szybkie rozładowanie, 26000 wybudzeń w 2 godziny

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

Jak widać u mnie na screenie Greenify w ogóle nie wybudza telefonu, a mam ustawioną auto-hibernację. Tak jak mówisz, niektórym pomaga, niektórym nie. Przekonałem się o tym nie raz na podstawie innym apek. Nie mam pojęcia co to za 1013. Na xda jest temat w którym koleś (btw. polak) robił porządek w /system/app/

może się przydać :)

EDIT: Do moderatora: od kiedy to się linki wstawia w spoiler? :)

Edytowane przez Lysolus
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubiq

Problem z baterią chyba rozwiązany. Poradziłem sobie tak jak wcześniej pisałem.

Greenify raczej nie wywalę bo teraz mam tak świetne wyniki na baterii, że nie mogę w to uwierzyć, i widocznie się sprawdza :) Myślę, że nie ma co greenifikować często używanych aplikacji(kalendarz, notatki, smsy), potem te programy dłużej się włączają i mamy wrażenie mulenia. Ustawmy do hibernacji tylko takie które używamy czasami, powiedzmy raz na dzień i rzadziej (mbank sam ciągle próbuje cos robic w tle, aukcje, wyszukiwanie połączeń autobusowych itd.).

Przy dziennym wykorzystaniu około:

- 15-20 smsów dziennie

- 15-20 minut rozmów

- 10-15 minut internetu (kilka razy w ciągu dnia włączenie netu by zsynchronizować pocztę i kilka stron)

- 40 minut pracy wyświetlacza dziennie

Po takim wykorzystaniu po 48 godzinach miałem 60% baterii ! :cool:

Od początku posiadania L9 ten wynik był nieosiągalny, widocznie ciągle coś go obciążało w tle. Zainstalowałem CpySpy i widzę, że ładnie przechodzi w deep sleep. Dodatkowo zauważyłem, że gdy telefon nieużywany czuwa w deep sleep, w 12 godzin bateria spada o około 8%. Szkoda tyko, że przy włączonym wyświetlaczu bateria zjeżdża w oczach..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi