Skocz do zawartości
oskar_15

Tablet się resetuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z tabletem. Kumpel przywrócił go do ustawień fabrycznych i po tej operacji sprzet już nie wstał po podłączeniu do ładowarki pokazuje się ikonka baterii i tablet sie resetuje, gdy wcisne power i vol- pojawia się download i reset. Pod komputerem(pracuje na linux mint) pojawia się ikonka telefonu i komputera z wykrzyknikiem pomiędzy nimi i po 2 sekundach reset. W porogramie Heimdall pobiera PIT ale dostaje taki komunikat

Downloading device's PIT file...
    ERROR: Failed to request receival of PIT file!
    ERROR: Failed to download PIT file!
    Ending session...
    ERROR: Failed to send end session packet!
    Releasing device interface...
    Re-attaching kernel driver...

Tablet ładował się całą noc. Da się go uratować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiosk

Mam ten sam problem, ale wystąpił przy innych okolicznościach: Od około 3 dni tablet mam podłączony non stop do ładowarki bo oglądam różne streamy, filmiki itp. siedząc przy komputerze. Dzisiaj włączyłem coś tam jakiś film bateria była naładowana w 100% po jakiś 20minutach tablet się wyłączył i od tej pory nie dam rady go uruchomić występuje to samo co u kolegi wyżej tylko nie reaguje na cwm ani pwr+vol- . Od dawna mam problemy z baterią bo na Cyanogenmod chyba ics albo jb nie pamiętam tablet kiedy był podłączony pod ładowarkę i jednocześnie użytkowany w ogóle się nie ładował czasem nawet bateria leciała w dół. Myślałem, że to problem z zawalonym systemem (Współdziele go z młodszą siostrą chyba nie muszę więcej tłumaczyć.). Wgrałem nowy rom SlimKat 4.4 i problem zniknął tablet dłużej trzymał i ładował się.

Jest na gwarancji, dopiero 1 rok minął, ale problem jest tego typu że nie mam jak wrócić do stockowego romu ktoś może mi poradzić co powinienem zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi