Skocz do zawartości
robbo2k

Xperia X10 - wideo test

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kolejny wideo test mojego autorstwa

Na początek probka nagrania video

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kNEXDdjwvu0]YouTube - [Próbka video] Sony Ericsson Xperia X10 - niedoceniany wielkolud[/ame]

Wrażenie ogólne

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eQ_b_reRUok]YouTube - [1/3] Sony Ericsson Xperia X10 - pierwsze wrażenie[/ame]

Połaczenia i multimedia w tym obsługa róznych formatów w tym HD Xvid/Divix/H.264

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DSXBUySdgC4]YouTube - [2/3] Sony Ericsson Xperia X10 - połączenia i multimedia[/ame]

Trzecia czesc z internetem, grami w przygotowaniu ..... i już gotowa

[ame]

[/ame] Edytowane przez robbo2k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dratek

Lepiej jak byś zrobił to z cm6 bo na stokowym jest dużo recenzji :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DearD

robbo2k jestem w szoku! :o Zauważyłem, że masz wgraną grę NOVA, możesz mi powiedzieć jakim cudem Ci odpala, bo mi na stockowym systemie, ani myśli odpalić, owszem gra jako tako załadowała się i dźwięk wszystko było aczkolwiek obraz czarny... Słyszałem jak się poruszam ale totalnie nic nie widziałem na akranie, ehh... Bardzo będę wdzięczny za info, bo jestem zirytowany, że gra jest odpalona nawet na X8-ce....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TTH

DedaR

Tutaj znajdziesz gry od Gameloftu specjalnie przerobione aby płynnie i dobrze działały na x10, sam z nich korzystam i jestem bardzo zadowolony !

Xperia Rullez

NOVA część pierwsza jest trochę dalej (older post) bo była wcześniej dodana :D

Jak byś miał problemy to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Recenzja fajna, jak dojdą gry będzie fajnie.

Wysłane z x8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to czesc III gotowa dodana w pierwszym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TTH

Mogłeś pozamykać aplikacje i inne pierdoły bo na x10 osiągnąłem wynik 790 z hakiem, więc lepszy, a aplikacje trochę pogorszyły wynik końcowy, oczywiście na 2.1, na 2.2 mam ok 1300 :D

Ale bardzo fajna recka, zabrakło tylko asphalt 5 do gier wyścigowych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DearD

@robbo2k

Na początku jak recenzowałeś przeglądarkę stockową to mówiłeś o multi touch, a z tego co mi wiadomo X10-ki nie posiadają MT, a od v2.1 androida DT.

@TTH

Masakra z tymi liczbami, już mi się po prostu rzygać chcę jak widzę te przechwalanie się kto ile ma pkt w buchmarkach i innych syfach. Czy ma się 1000 czy 3000 to telefon pracuje identycznie przy normalnym wykorzystywaniu, tak więc proponuję mieć ogromny dystans do liczebników, które się nie pokrywają (za każdym razem jest zupełnie inny wynik i to nie kwestia dziesiątek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TTH

Też nie lubię się przechwalać, ale wiesz, do pewnych ludzi dociera tylko taka forma przekazu !

Bardzo fajna recka !;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi