Skocz do zawartości
sniperek

Lenovo Yoga tablet 10" 3g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

ostatnio uzbierałem trochę kasy i zastanawiam sie nad tym tabletem. Tylko czy warto wydać taką kasę na lenovo? Nigdy nie mialem okazji na bliższą styczność z tym tabletem ani ogolnie z zadnym tabletem ale wydaje mi sie parametry ma w miare fajne i nie będzie się ciął jak to na adroida przypada ( :( ). Proszę o subiektywną opinie na temat tego tabletu ewentualnie dorade w wyborze innej firmy tabletu w podobnych pięniązkach do 1400zł ( zależy mi na androidzie ! ) . Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy na czym Ci zależy. Jak dla mnie ten tablet ma dobrą baterie, wykonanie. Spokojnie nadaje się do przeglądania internetu, czytania pdf, muzyki i filmów, za plus stawiam jeszcze głośniki stereo. Ale minus krótkie wsparcie w formie aktualizacji, mało pamięci RAM i słaby procesor co przekłada się na małą wydajność w bardziej wymagających grach. Gwarancja tez nie zachwyca, bo jak dla mnie za długo każą sobie czekać. Ja swój tablet dostałem i pewnie bym go nie kupił, a jak już to brał bym Nexus 7 2 generacji lub Xperia z2 tablet.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus 7 bardzo mi sie podoba tylko nie ma wbudowanego 3g ( czyli internetu juz nie poprzeglądam w plenerze ) i brak slotu na karte pamięci :(( tak to byl go brał . a xperia z2 whmm musze popatrzeć bo nie brałem go pod uwagę . a Ty jaki masz tablet ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Lenovo Yoga 10 B800-F. Nexus 7 generacji 2 jest wersja z modemem. Tylko nie ma karty pamięci. Najlepiej bierz coś znanej firmy ( Samsung, Sony, Asus (Nexus) i topowego. Nie będzie problemów z serwisem i wgraniem w razie w samemu systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

asus - ma zły serwis - najważniejsze oskubać klienta , samsung naprawy na odwal , sam zgłosiłem lenovo yoga 10 jako niezgodność z umową , awaria po raz drugi , kupiłbym ASUS MeMO Pad FHD 10 , tylko ten serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wysyłałem do serwisu Samsunga i nie mam zastrzeżeń. Wiesz co osoba to inny przypadek. Zależy na jakiego serwisanta trafisz tak naprawdę.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brat wysłał telefon , jedno w nim naprawili a co innego zepsuli , żenada zatrudnili buraków i takie efekty , jakość obsługi nie powinna być uzależniona czy będę miał szczęście trafić na właściwego serwisanta , najwyraźniej nie zależy im na temat opinii o ich serwisach

Edytowane przez mietek440
    uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się udało za 700zl nowego 10 cali z 3g od Pana który z oranga na firmę za 1zl dostał. Szukaj na olx w swoim mieście. Tylko cierpliwie. Ją polecam sprzęt.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiśnie dzisiaj zakupilem yoga 10 i jak na razie mega mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również zakupiłem tablet Lenovo Yoga 10 3g z Orange za 700 złotych nowy. Bez brandu operatora, dostałem juz aktualizacje do 4.4 co pozytywnie mnie zaskoczyło. Wykonanie stoi na wysokim poziomie, a do tego długi czas pracy baterii na czym najbardziej mi zależało. Wyświetlacz o standardowej rozdzielczości nie razi na tle lepszych konkurentów. Widoczność w słońcu na dobrym poziomie. Niewątpliwym atutem są dwa całkiem sprawnie grające głośniki z systemem Dolby Digital. Szybkość urządzenia podczas przeglądania internetu jest na zadowalającym poziomie. Oczywiście nie jest to demon prędkości i do wymagających gier się nie nadaje. Generalnie tablet pozytywnie mnie zaskoczył i jak najbardziej polecam go do wszystkich zadań prócz gier 3D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi