Skocz do zawartości
przemmmmmm

Problem z szybkoscia telefonu, jest duzo wolniejszy niz przy jego zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

ale zadnegoz pliow dwoch sciagnietych kerneli speed mod k13 nie chce zaladowac sie w odinie. w jednym mam sam zImage a w drugim mam foldery meta-inf i updates.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miales gdziekolwiek napisane, ze trzeba to rozpakowac? ;] Do odina wrzuca sie pliki .tar a do CWM pliki .zip.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JS8 + SpeedMod Kernel k13e 500Hz i nic Ci więcej nie będzie potrzebne , mi bardzo ładnie śmiga na takiej konfiguracji + bateria dobrze trzyma .

Aha , możesz sobie jeszcze wrzucić jakiś Inny modem i radio - dla poprawy działania WiFi oraz GPS .

jakiś inny modem i radio - czyli jakie np ? JS8 i speedmod dobrze się spisuje i jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Podobny problem. Mam JS5 Speed mod k13c 500hz. Po kilku dniach np. włączenie z poziomu głownego ekranu wybierania numerów trwa ok. 3 - 4 sekundy. Nie mam lagfixa. Gdzieś na forum (nie pamiętam gdzie pisali że już ten ROM ma lepsze zarządzanie plikami.

Czy mam rozumieć że JS8 rozwiąże problem? A może jednak lagfix? A może jednak narzekam?

=======

Zapomniałem dodać że po restarcie telefonu raczej jest ok. Czy to normalna praca tego systemu. Z tego co czytałem przed zakupem samo zarządzanie pamięcia miało być lepsze.

Edytowane przez tassman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JS8 nie rozwiąże tego problemu, tzn jak go wgrasz to zrobi się WIPE, więc przyspieszy Ci telefon głównie z tego powodu. Jeśli po restarcie jest ok, to spróbuj wyczyścić RAM i sprawdzić czy wtedy też wszystko wraca do normy. Jeśli tak to masz jakąś zasobożerną aplikację w tle. A jeśli to nie to, to nie za bardzo mam pomysł na twój problem. Lagfixa zawsze możesz spróbować, na pewno nie zaszkodzi, a nic na tym nie tracisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi