Skocz do zawartości
SphunaR

rom -=- CloudyG2 3.3 -=-

Rekomendowane odpowiedzi

daveomg

@Up nie mówię , że powyższe ustawienie jest złe dla cloudiego bo napewno bateria bd lepiej trzymała , jednak należy mieć też na względzie poważny argument przemawiający przeciwko takiemu zestawieniu :conservative cechuje się tym , że jest wolniejszy od standardowego ondemanda do tego dodaj underclock do 1.9ghz co przy za cloudym który nie jest kometą po czasie da opłakany performance :x .W mojej ocenie można co prawda zmniejszyć taktowanie zarówno cpu jak i gpu co przełoży się na lepszy czas pracy na baterii , jednak za governora dałbym ondemand/interactive a sheduler zen wtedy pogodzi się wydajność z czasem pracy na baterii.

Edytowane przez daveomg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up mam tak ustawion non stop lagi są tak rzadkie i tak małe że praktycznie ich nie widzę, wiem że jesteś fanboyem aosp :D Ale cloudy jest naprawdę dobrym romem do codziennego użytku lepszego się nie znajdzie a jak wgrasz xceeda npr możesz wyłączyć 2 rdzenie co znacznie wydłuży czas pracy na baterii ale wtedy telefon nie nadaje się do gier lub bardziej wymagających apek bo się grzeje laguje i bateria jeszcze szybciej leci(na mocnych apkach) ;)

Wystukane taptalkiem z G-ie 2-ójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RDCX

Czy ktoś z was ma na tym romie problem z synchronizacją? Czasami mam tak, że chcąc odświeżyć gmaila w celu sprawdzenia czy nie ma nowego maila to kręci się kółko synchronizacji, ale stoi w miejscu cały czas. Jak chce wejść w tym momencie np do google play to ładuje w nieskończoność i pomaga tylko reset. Wie ktoś może o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam teraz wgranego tego cloudiego z tematu, dziala dobrze Ale chcę go wgrać jeszcze raz i mam pytanie czy żeby to wgrać jeszcze raz to muszę postępować normalnie tak jak jest to napisane w temacie czy coś inaczej robić? Mam roota i xposed, czy to stracę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sturek

Zrób tylko wipe cache i dalvik. Zainstaluj ponownie z .zip. Root i xposed zostaną, trzeba tylko ponownie aktywować moduły.

PS. Jak coś działa dobrze to lepiej nic nie zmieniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Nie działa mi snapchat, próbowałem wszystkiego, na innych tel działa tylko nie na moim, a działał :/

Edytowane przez Koval990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Szukam rozwiązania, aby wyświetlać zdjęcie kontaktu na pełnym ekranie podczas połączenia. Pomoże ktoś?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się w jakiś sposób wyciągnąć widżet pogody ze stockowego romu lg  w wersji kit kat 4.4.2 i wrzucić go do tego romu? Może ktoś już tak zrobił u siebie i mógłby to udostępnić wraz z instrukcją instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    g3rsu

Mam g2 w wersji 32gb na stockowym lollipopie to jeżeli wgram ten rom to wszystko będzie ok? Nie zrobi się 16gb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi