Skocz do zawartości
SphunaR

rom -=- CloudyG2 3.3 -=-

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie są takie problem: lg health co chwilę wywala, smart tipy co chwilę na ten sam temat, połączenie telefoniczne w trybie głośnomówiący bardzo słabej jakości, cicho i nie wyraźnie. Dzisiaj przez to miałem problem z rozmową. Czy ktoś może potwierdzić że z trybem głośnomówiącym też ma problem?

Ogólnie bardzo fajny Rom i na dużo przydatnych funkcji. Polecam i czekam na poprawki.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety problem z trybem głośnomówiącym występuje też u mnie...

Rozmówca narzekał, że słyszy swój głos wyraźniej niż mój.

LG Health i Smart Tips wyłączyłem ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbował ktoś przełączyć w opcjach dla programistów czas pracy z Dalvik na ART? I czy dało to coś w ogóle (szybsze działanie rom - u, itp)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie licząc ustawień aplikacji to nie mam problemu z niczym póki co. Pogoda śmiga, health poprawnie nalicza kroki i dystans, nie ma też żadnych problemów z wbudowanymi aplikacjami. Bardzo podoba mi się ten design, w końcu mogę używać np. wbudowanego kalendarza zamiast tego od Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje w tym rom - ie aplikacji Wideo. Chyba został z tego okrojony, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sos3n

@up,

Aplikacja jest, ale chyba zintegrowana z galerią. Jeżeli wybierzesz plik video z galerii to wyskoczy okno z wyborem domyślnego programu do odtwarzania i jest do wyboru stockowa aplikacja. Nie wiem dlaczego tak to zostało rozwiązane, ale tak jest :) Jeżeli się mylę, to niech ktoś sprostuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Możliwe, ale aplikacji Latarka też tutaj nie ma. Wiem, że jest ich dużo w sklepie Play za darmo do pobrania, ale zawsze ta oryginalna jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ulan66
    U mnie są takie problem: lg health co chwilę wywala, smart tipy co chwilę na ten sam temat, połączenie telefoniczne w trybie głośnomówiący bardzo słabej jakości, cicho i nie wyraźnie. Dzisiaj przez to miałem problem z rozmową. Czy ktoś może potwierdzić że z trybem głośnomówiącym też ma problem?

Ogólnie bardzo fajny Rom i na dużo przydatnych funkcji. Polecam i czekam na poprawki.

U mnie na LG Health pomogło ponowne wgranie KK Baseband przed instalowaniem romu. Natomiast połączenie głośnomówiące jest bardzo słabe.

Animacja pogody na ekranie blokady pokazuje tylko deszcz, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wysypują się ustawienia "Domowe przyciski dotykowe" gdy chce wybrać "kombinacje przycisków" wyskakuje komunikat "Niestety, Ustawienia został zatrzymana". Czy da się to naprawić bez robienia resetu? Nie chce mi się wszystkiego na nowo instalować i ustawiać??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi