Skocz do zawartości
SphunaR

rom -=- CloudyG2 3.3 -=-

Rekomendowane odpowiedzi

CloudyPro II ma opóźnienie 2-3s, a w CloudyG3 go nie ma wogóle, wiem bo miałem wcześniej, teraz mam port G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już 1.1 z poprawkami znanych bugów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko że ściąga się jak krew z nosa :> a przynajmniej u mnie transfer skacze jak pijany :E ciekawe czy udało im się naprawić radio fm chociaż nigdzie o tym nie napisali

Edytowane przez gandalf15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radio FM bez zmian czyli apka jest bo jest, ale nie odpala. Pole do popisu dla naszego kolegi z forum!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nesiasps - miałeś rom G3 S3V3Na ? bo jestem ciekaw jak ocenias wydajność (płynność) tych dwóch romów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja 1.0 jest plynniejsza od 7 Rom. Jednak ##### pracuje nad swoim i czekam na update ;) ciężko jednoznacznie ocenić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

##### w swojej wersji (tej obecnej) G3 jak dla mnie był równie płynny co Cloudy'ego, nie posiadał błędu w info aplikacji, nie posiadał błędu w postaci braku wyboru LTE/3G - zdecydowanie nie był gorszy. Teraz Cloudy poradził sobie z rozmowami w trybie głośnomówiącym i z błędem info w szczegółach aplikacji, nie było możliwości wyboru LTE (przywraca ten wybór restart po usunięciu w system/app aplikacji LTE apk i LTE odex) i nie działa radio FM. Cloudy stosuje kernel linaro - można zmienić na dorimanx, który w swój rom wstawia #####. Ogólnie dobrze, że mamy możliwość wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie występuje drobny problem. Z racji tego że zainstalowałem rom trochę pośpiesznie nie wybrałem najprawdopodobniej dobrego modelu telefonu i CRASH. 'Fast mode started, udc start, reset, portchange, fastboot processing commands" Z racji tego że nie znam jeszcze dokładnych kombinacji jak wejść w download czy recovery w g2 nie mam pojęcia co dalej robić ;E Jakieś wskazówki? W download mode z tego poziomu udało mi się wejść kombinacją power +vol up. Tyle że w nim wyskakuje mi cały czas jakiś update który wgl nie rusza z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym romie czyli CloudyG3 1.1 , jest błąd który polega na tym iż przycisk power/blokady

kończy rozmowę niezależnie od tego czy jest to w opcjach zaznaczone czy nie.

w romie S3V3Na jest to samo czy to jest przypadłość 4.4??

Edytowane przez Szynku
    Post jak najbardziej dotyczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bardzo szybko znika bateria. Na stocku wytrzymała 4-5 dni natomiast na tym romie max 1,5d dniu. Tez macie taka przypadłość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi