Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wam też shazam raz działa a raz nie? Czasem potrafi dopasowywać piosenkę kilka minut a i tak ni skończy a czasem od razu. Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Upewnij się czy Twoje połączenie z internetem jest OK a;) Program z tego co wiem działa wzorowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsze jest to że połączenie jest widoczne, nawet w wifi a mimo to nie działa prawidłowo ;/ Jak wyłączę i włączę APNy to zaczyna działać, ale po wygaśnieciu i wznowieniu ekranu shazam znowu ma problemy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie działa tylko przez WIFI. Chciałem ściągnąć nazwę piosenki w aucie i lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem sposób :) Coś się zaczęło u mnie dziać dziwnego z netem, pomimo że była ikonka to nie mogłem niczego otworzyć. Wkurzyłem się i zrobiłem backupa aplikacji i factory resa :) Teraz shazam i wszystko inne śmiga aż miło. Polecam Ci zrób sobie reset ino wcześniej backupa (ja zrobiłem programem astro).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy jest w androidzie sposób aby zgrać programem próbkę piosenki i sprawdzić ją sobie później np w domu jak mamy dostęp do domowego internetu? W Shazam ID na Symbiana była taka możliwość, a na androidzie jeśli aktualnie nie mam połączenia to nagranie przepada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s

SoundHound (kiedyś Midomi) ma taką opcję. Gdy nie masz internetu to kawałek zostanie zapisany w wyszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanko troszke z innej beczki, czy sluchajac radia w telefonie, jest mozliwosc tagownia aktualnie grajacego utworu? Na n95 nie bylo zadnego problemu, natomiast na galaxy S gdy tylko zaczynam tagowac, radio wylacza sie (przycisza zupelnie), czy to na glosniku czy na sluchawkach. Czy zalezy to od telefonu (aplikacja do radia), czy bardziej od OSu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dość często korzystam z shazam, ale dziś jak chciałam znaleźć piosenkę musiałam zaakceptować jakąś nową instalacje. ogólnie wygląda jak ulepszona wersja, z tym że niepokoi mnie, bo w warunkach użytkowania pojawia się że mam zapłacone za korzystanie. w ogóle w ustawieniach pojawiło się coś takiego jak "stan płatności" ta aplikacja stała się płatna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja mam pytanko troszke z innej beczki, czy sluchajac radia w telefonie, jest mozliwosc tagownia aktualnie grajacego utworu? Na n95 nie bylo zadnego problemu, natomiast na galaxy S gdy tylko zaczynam tagowac, radio wylacza sie (przycisza zupelnie), czy to na glosniku czy na sluchawkach. Czy zalezy to od telefonu (aplikacja do radia), czy bardziej od OSu?

Ponowie pytanie, czyzby nikt nie probowal tagowac piosenek z radia fm telefonu? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi