Skocz do zawartości
Krzycho92

Reboot przy próbie instalacji HomeSwitcher for Froyo

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Z uwagi na to, że zainstalowałem sobie miniCM 2.2 (który wspiera instalowanie aplikacji na karcie) postanowiłem usunąć Link2SD a następnie w programie Mini Wizard partition tool usunąłem partycję EXT2 oraz zrobiłem resize tej FAT na pełny rozmiar. Zrobiłem oczywiście backup w xR oraz skopiowałem całą zawartość karty pamięci na dysk komputera.

Po odłączeniu telefonu od komputera (wyłączyłem najpierw nośnik usb oczywiście) ujrzałem czysty pulpit telefonu i w menu nie było moich aplikacji, tylko standardowe cyana. Pomyślałem, że może launcher sam się przestawił, więc chciałem ściągnąć z Marketu Home Switcher for froyo (który do tej pory działał), ale podczas jego instalacji następuje zawieszenie się telefonu oraz jego restart.

Próbowałem czyścić pamięć marketu, robiłem backup w xR oraz formatowałem kartę pamięci (w telefonie w ustawieniach) ale nic to nie dało.

Co mam teraz zrobić, aby odzyskać moje aplikacje i zainstalować tego Home Switchera 4froyo?

Edytowane przez Krzycho92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matwoj

Wyczyść cache w xR

Swype/X8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

To nic nie daje niestety. Restore ani wipe cache i dalvik cache - nic.

[edit]

Pomógł Full wipe (factory reset). Jednak swoich aplikacji nie odzyskałem. Nie rozumiem, po co się robi te backup'y skoro i tak nie wracają aplikacje zainstalowane??

Edytowane przez Krzycho92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To nic nie daje niestety. Restore ani wipe cache i dalvik cache - nic.

[edit]

Pomógł Full wipe (factory reset). Jednak swoich aplikacji nie odzyskałem. Nie rozumiem, po co się robi te backup'y skoro i tak nie wracają aplikacje zainstalowane??

sam pisałeś wcześniej że skasowałeś partycję itd.

program do Backupa nie robi ci karty SD tylko telefonu

więc nic dziwnego że ci nie przywróciło aplikacji z karty SD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, dziwne, bo na tym forum tylko w innym dziale przeczytałem, że takie aplikacje jak Astro File Manager i Titanium Backup właśnie robią kopie zapasowe i to aplikacji. Niestety człowiek zawsze dowie się po fakcie.

Tylko dlaczego telefon "ruszył" dopiero po full wipe, a restore i wipe cache nic nie dały?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi