Skocz do zawartości
WitekPL

Ekran tylko na chwile sie podswietla przy wybudzaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Mam taki problem:

Kupilem sobie pokrowiec na telefon na rower z folia ktora pozwala na sterowanie telefonem. Problem jest taki, ze nie zawsze (nie potrafie znalezc zaleznosci), ale najczesciej ekran przy wciskaniu przycisku wlaczania, tylko miga, i sam sie wylacza.

Odblokowanie double-tap w tym momencie nie dziala.

Zgaduje, ze problem jest gdzies w czujniku swiatla/zblizenia, bo gdy przykladam tam palca i probuje odblokowac, mam czasami podobny problem.

Zetkneliscie sie z podobnym problemem? Jak sobie z nim poradzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dobrą ciekawostkę poruszasz :) ja na przykład często przy pracach domowych ze względu na podatność na zabrudzenie dolnej części ubieram G2 w woreczek śniadaniowy, i też mam podobny problem będę to drożył, nie martw się wszystko jest w normie.

Wysłane za pomocą LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omerx

Problem polega na tym, że jak masz g2 w tym pokrowcu to zakryty jest czujnik zblizeniowy i światła.

Telefon mysli, że jest w kieszeni i po naciśnieciu tylnego przycisku power po wybudzeniu G2 automatycznie się blokuje i wygasza, zeby nie doszło do przypadkowego odblokowania itp.

Odblokowanie za pomacą knock ON też nie bedzie działać bo czujnik zblizeniowy "widzi" folie.

Jeżeli na czujnikach jest tylko sama folia to da rade odblokowac przyciskiem i zas mozna uzywac tel, ale jak jednoczesnie jest zasloniety czujnik zblizeniowy i światła czymś nie prześwitującym to tak właśnie zachowuje sie tel.

Masz pokrowiec typu Roshwell? ja ten problem rozwiązałem rozpruwając górną część tam gdzie napis roshwell i wycinając małe kułeczko w folii w miejscu czujnika zblizeniowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam folie która ma otwór na czujniki i też czasem odblokowuje a tu lipa - zaraz gaśnie. A KnockOn nie działa wcale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omerx

To coś masz nie tak. Ja mam folie 3mk z wycietym otworem na te dwa czuniki i wszystko działa tak jak powinno. W pokrowcu rowerowym tez wyciąłem otwór we folii i wszystko mi dziala tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KnockON mi trochę brakuje, ale no cóż. Jak telefon wróci z serwisu to znów się będę bawił w custom romy :D I musi działać. Notabene przestało działać po którymś już z kolei downgrade do 4.2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystarczy aktualizowac oprogramowanie dotyku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi