Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sewek

Witam, mam pewien problem, a mianowicie na swojej l9 II mam cwm i roota z andkiem 4.4, wyswietlilo mi dzisiaj ze jest nowa aktualizacja no to ją pobralem i chciałem zainstalować, telefon sie wylaczyl do instalacji i właczył ponownie i tu zaczyna sie mój problem... myślałem (jestem troche zielony), ze poprostu sie zainstaluje i wlaczy ale nie, wszedł w cwm wiec postanowilem uruchomic ponownie, lecz znów wszedł w cwm i tak za kazdym razem, mowie dobra sciagne na nowo soft i spróbuje zainstalowac, wyczyscilem, tak jak to trzeba było zrobic przed zainstalowaniem softu i go zainstalowalem ale to nie pomoglo po restarcie znow wszedl w cwm ;/ mógłby ktoś mi z tym pomóc ? Prosiłbym o szybka odpowiedz i z gówry dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cezus

Serdecznie dziękuję- pomogło. Teraz nie wiem jak zrootować bo po wgraniu softu mam wersję D60520d-EUR-XX kompilacja: KOT49I.D60520d. Dawno temu jak rootowałem to wersja softu była a lub b - bez problemu z poradnika,

Pozdrawiam

cezus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

@up sewek

Poczytaj dwa posty nad twoim dokładnie taka sama sytuacja i rozwiązanie problemu dziwi mnie tylko że wywala tak przez aktualizacje przez ota ale pewnie to wina rota

@up cezus

LG mobile support tool ściąga i wygrywa zawsze najnowszą wersję systemu ta podobno wyszła wczoraj i ma datę z 13 listopada i może na niej sposób na root nie działać, ale jeśli chcesz roota możesz się cofnąć do starszej wersji poradnik jest na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sewek

tylko, że mam słaba baterie i nie wiem w jaki sposób naładować ? podłączenie do ładowarki nie działa... jest jakis inny sposób ?

---------- Post dołączono o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

ktośmi powiej jak moge w takim stanie naladowac telefon ?

---------- Post dołączono 30-11-14 o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano 29-11-14 o 17:20 ----------

To co, nikt nie pomoże ? :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

Musisz naładować baterię tego raczej się nie ominie najlepiej u jakiegoś znajomego do ktorego idzie ten sam typ baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

Możesz ładować na krótko ale czy to nie zniszczy barerii tego nie mogę zagwarantować. Możesz też spróbować wgrać rom metodą Bride ona chyba nie sprawdza baterii(ale pewny nie jestem) ale te 20% musi chociaż być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

metoda Bride jest dostępna w dziale dla lg p760 w dziale romy i modyfikacje,

Edytowane przez dziamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sewek

Dobra sprawa wyglada następująco, wsadziłem dzisiaj swoja baterie do telefonu kolegi, ten sam model i u niego pokazywało, że jest 82% bateri lecz gdy podlaczam telefon do komputera i włączam te awaryjne przywracanie systemu po chwili wyskakuje informacja, że bateria jest słaba... co teraz ;/ telefon podłączyc do kompa w trybie download mod czy w tym drugi trybie awaryjnym czy jakos tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi