Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobny problem. Dziś rano włączyłem aktualizację i po ponownym uruchomieniu telefon załadował mi się do CWM. Ściągnąłem LG User Support Tool, zainstalowałem sterownik, włączyłem awaryjne przywracanie systemu i wyskoczyło mi, że telefon nie jest podłączony do komputera (telefon jest w trybie CWM). Dodam jeszcze, że po podłączeniu do komputera słyszę sygnał podłączenia urządzenia a w menadżerze urządzeń pojawia się AOSP do którego windows 8.1 nie znajduje sterowników. Oczywiście liczę na celne podpowiedzi ;).

Edytowane przez nestabes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo przez kdz od nowa system a potem CM11.

Kiedys mialem pidobnie i pomoglo mi podlaczenie fona w trybie download do lg suport tool.

Edytowane przez RR333DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pokulan

Witam,
    mój LG nie chce zbotować systemu, nie mogę się dostać do TWRP oraz podłączając kabel i trzymając vol+ nie włącza się download mode...
    Gdy wyjmę baterie i włoże ją z powrotem to pojawia się logo LG i po 1 sekundzie znika, nic nie daje trzymanie guzika power jest tylko podświetlony na czarno ekran. Co ja mam robić :/ MIałem wgranego CM11.

Edytowane przez pokulan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam,

Zainstalowałem Androida 4.4.2 V20D z http://forum.android.com.pl/topic/169026-d605kitkat-442-rom-y-stockowe-dla-lg-l9-ii/. Dzisiaj otrzymałem powiadomienie o aktualizacji systemu i bez zastanowienia zezwoliłem na nią. Po restarcie telefon uruchomił się w CWM i za nic nie chce uruchomić się normalnie. Próbowałem przywrócić system ze starych recovery - bez efektu. Jest jakaś szansa na wyjście z tej sytuacji?

Edytowane przez Mloodszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Wgraj od nowa system przez KDZ. Nie aktualizujcie romu gdy jest wgrane inne recovery niz stockowe.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27
    rumek20  

jeżeli jest to wina uszkodzonych podzespołów np. płyta główna to nie ale jeśli namieszałeś w sofcie to mogą.Dostaniesz taki jaki miałeś wcześniej zainstalowany,chyba że skontaktujesz się z serwisem i spytasz czy jest  możliwość wgrani czystego softu.Mi na kiedyś nie robili z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NH3

Witam,

Posiadam wersję androida 5.0.2. Próbowałem go zrotować, lecz po przejściu wszystkich kroków i ponownym uruchomieniu telefon zawiesza się na logu LG. Czy można jakoś to bezinwazyjnie naprawić?

Edytowane przez NH3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

Możesz zainstalować od nowa oprogramowanie LG :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NH3

@@Kelan99 A w przypadku gdy adb nie wchodzi? ;)

Edytowane przez NH3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbować jak masz na innym PC, zainstalować ponownie adb lub programem lg pc suite. (chyba)

Troll w GT-i9515 na Tapatalku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi