Skocz do zawartości
AndropaX

Towelroot czyli dziecinnie prosty sposób na root androida 4.3 i 4.4 z zablokowanym bootloaderem

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co kaman ale mi się zawiesił po kliknięciu w "make it ra1n"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ma być mi też się zawieszał . Po chwili powinien się zresetować.

Ja i Z2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba jest

a jednak nie mam... brakuje binaria SU

Edytowane przez asystent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zzachm
    Tak robiłeś? Telefon restartuje się po 15 sek. czy po dłuższym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twiter

Czy komuś ta metoda roota z pierwszego postu działa? Czekam po kliknieciu make it ra 1n i po dłuższej chwili wywala mi że aplikcja została zamknięta. Już myślałem że to jest naprawdę dziecinnie proste, jeszcze prostsze niż w samsungu przez odina. Może nie na kazdym sofcie to działa ? Ja posiadam 14.3.A.0.757. Jezeli komuś naprawdę udało się to wykonać tą metodą proszę się pochwalić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mcp

Metoda z pierwszego posta nie działa na z1c KK. A bardzo prosty sposób na root znajdziesz tu http://forum.android.com.pl/f1165/root-unroot-supersu-su-busybox-chargemon-recovery-to-wszystko-jednym-klikniae-ciem-435017/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twiter

Dzięki, też próbowałem wczoraj ale też nie działa. Klikam po rozpakowaniu tego pliku zip na root. bat i otwiera się okienko i mówi co by dalej kontynuować klikając obojętnie którym klawiszem. Tak też robię i na tym się kończy, czyli brak jakiejkolwiek reakcji. debugowanie usb mam włączone.

Samsung rozwiązuje to zdecydowanie lepiej, ale pomimo tych prostych czynności nie chcę już do niego wracać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobione wreszcie metodą mcp. Trochę miałem problemów jak wyżej ale odłączyłem kabel i root poszedł bez telefonu (na kompie). Po podpięciu również poszedł root już na telefonie. Myślę ze problemem u mnie było to ze miałem zainstalowany program BlueStacks. po odinstalowaniu jeszcze raz zrobiłem root (poprzednio nie było w supersu bit... cośtam). w titanium backup pokazuje mi ze mam roota więc chyba tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mcp
    Dzięki, też próbowałem wczoraj ale też nie działa. Klikam po rozpakowaniu tego pliku zip na root. bat i otwiera się okienko i mówi co by dalej kontynuować klikając obojętnie którym klawiszem.

A możesz wkleić to co się pojawia się w okienku przed "Press any key to continue . . ." (robisz to klikając prawym wybierając oznacz, jak zaznaczysz to wciskasz enter i możesz już wkleić do posta) Ale może wklej to w tym temacie, żeby nie robić bałaganu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi podczas ściągania Avast wywala wirusa >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi