Skocz do zawartości
d0m3l

Wymagające gry, emulator PSX

Rekomendowane odpowiedzi

d0m3l

Witam, jak telefon Samsung Galaxy Ace radzi sobie z bardziej wymagającymi grami 3D, oczywiście pomijając te lepsze od Gameloftu, oraz czy nie ma problemu z emulatorem PSX i oczywiście grami (czy da się komfortowo grać)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również dołączam się do pytania i dodatkowo proszę o propozycje gier jakie na pewno chodzą pod naszego Ace. Ten telefon ma specyficzna rozdzielczość i przez to ciężko znaleźć coś dobrego i fajnego. Proszę o propozycje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

Co do gier to ja na ACE grałem : NFS SHIFT( rozdziałka pod ekran ACE), Reckless Racing (polecam), Worms i AB (wszystkie częsci). W/w gry śmigały jak ta lala. Na Youtube jest więcej filmików. Co do emulatora to nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aser44

Emulator FPse od wersji 0.10.34 spisuje się znakomicie, nie ma żadnych problemów z kompatybilnością, zawieszaniem itp.

Osobiście gram w Final Fantasy 8 i 9, Front Mission 3 no i sprawdzałem inne gierki i nie ma problemu. Gierki chodzą płynnie, najniższe FPS jakie zanotowałem to 38-42 klatki na sekundę tak to równe 50 a po zdjęciu ogranicznika 80-120 zależy od gry, lokacji itp

Ale śmiało można podchodzić do tego tematu :) na Youtube są filmiki jak emulator działa na Ace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    e1mo

Dla Samsungu Galaxy Gio (ten sam hardware co Galaxy Ace) emulacja takich konsol jak Game Boy Advence, Game Boy Color, MegaDrive, NES, SNES niestanowi problemu, więc tak samo powinno być na Galaxy Ace. Wszystkie gry jakie testowałem na emulatorach Tiger"x" albo "x"soid (gdzie "x" to nazwa konsoli) działały płynnie i bez problemu można było w nie grać

Jeśli chodzi o.emulacje PSX to z tym bywa różnie. Na emulatorze FPse (obecnie najlepszym emulatorze Playstation na Androida) spora liczba gier (typu Final Fantasy VII/VIII/IX, albo Xenogears) przy dopowiednich ustawieniach chodzi w miarę płynnie, ale gry o bardziej wymagającej grafice (np. Soul Blade) potrafią dość mocno żabkować (choć na upartego da się grać).

Co do bardziej wymagających gier, to gry takie Need For Speed: Shift, czy Pro Evolution Soccer 2011 działają bez problemu.

Pamiętajcie jednak, że powyższy opis dotyczy Samsunga Galaxy Gio działającego na Androidzie 2.2.1, ale skoro Galaxy Ace ma ten sam hardware, to nie powinno być dużej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xxxwa

Przyznam szczerze że wiele gier nie próbowalem. Angry birds ta podstawowa wersja czasami tak się wiesza że z nerwów wyłączam i odkladam telefon. Dodam że w tym czasie nie mam wlączonych żadnych aplikacj. No chyba że brakuje ramu bo po włączeniu telefonu od razu wskakuje na 120 ramu, a po paru minutach jest już w użyciu 190. A jak jest u was

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja cały czas gram w Setllers-ów, fakt ze zajmują coś ponad 1gb ale śmigają elegancko. Co do zużycia ramu to też mam na takim poziomie.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ogar

PSX4Droid jest zbyt wymagający. FPse chodzi świetnie. Spokojnie można sobie pograć w gry z PS1. U mnie bez problemów chodziły np.: Diablo1, GTA1, GTA2. Carmageddon klatkował srogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego a na jakim romie jedziesz? bo jak jedziesz na brandzie (moze nawet froyo) to sie nie dziw ze angry birds klatkuja :) Zainstaluj sobie pozadnego ROM'a i graj w prawie wszystko co chcesz:)

Ja osobiscie odpalilem:

PES 2011/2012

Worms

NFL PRO 2012

Hero of Sparta

Brother in Arms 2

Gangstar Miami

HAWX

Praktycznie caly gameloft

Z PsX:

Digimon world 2

Wszystkie crash'e

GTA 2

Nie bylo zadnych problemow, klatkowania itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem ze gry od gameloftu z marketu?(sarkazm)

Recckless Racing i NFS SHIFT

Wytapatane z Androida 2.3 na Neo V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi