Skocz do zawartości
kalinanba

telefon nie odbiera sms'ow

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Od trzech dni nie mogę otrzymać sms'ów na zrotowanej Xperi X8

Kartę mam w sieci Play, ale wkładałem też z plusa i to samo.Na innym telefonie normalnie sms'y dochodza ;/

Mógły ktoś pomóc?

Pozdrawiam

Edytowane przez kalinanba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
qqqqqqqqqqqqq[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zabka35i

Przywróć ustawienia fabryczne , sprawdź ustawienia SMS numer centrum itp. Ewentualnie jak nie pomoże to wgraj jeszcze raz soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adolf

A ja miałem niedawno ten sam problem. Okazało się, że to przez to, że telefon mi pokazywał komunikat o małej ilości pamięci. Wystarczy kasować zbędne aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tical

U mnie to wystepuje jak mam mniej jak 20MB wolnego miejsca na telefonie. Mozna ten liimit zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tical
Czy można zmienić - nie wiem, ale można wgrać link2sd - http://forum.android.com.pl/f257/instrukcja-link2sd-alternatywa-dla-app2sd-dla-x8-47692/

Tak, wiem, ale najpierw chce wlozyc wieksza karte bo ori 2GB jest zbyt mala jednak na takie operacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Limitu zmienic nie mozna. Pozostaje pamietac o wystarczajacej ilosc pamieci albo przeniesc aplikacje na SD.

Tapnięty z Xperii X8 przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, to samo miałem po roocie przez kilka dni w ogóle nie odbierało mi smsów, myślałem, że to poprzez moją zabawę z usuwaniem domyślnych aplikacji, ale jednak nie... Po prostu gdy wyświetla się komunikat o małej ilości pamięci (poniżej 20MB) telefon odrzuca smsy.

Zawsze w pamięci wewnętrznej trzeba mieć ponad 20 MB wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 27 nie mniej... Swoją drogą bardzo głupie utrudnienie. Ktoś kto nie jest tego świadomy, może mieć spory problem, nie wszyscy wpadną na pomysł, ze telefon odrzuca smsy przy małej ilości wolnego miejsca... Zresztą małej, to pojęcie względne, wg ten komunikat o tym, że jest mało miejsca jest nie potrzebny... 20MB to w sumie nie tak mało dla naszej X8...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi