Skocz do zawartości
Preza

[LG Flex D955] - nie działa KNOCK ON co zrobić by przywrócić działanie

Rekomendowane odpowiedzi

Preza

Witam.

Zdarzyło mi się po instalacji recovery, że knock on przestało działać podczas gdzy knock off działało normalnie. Problem występuje też losowo przy downgrade z KK 4.4.2 do JB 4.2.2

1. wpisać w dialer kod 3845#*955# (955 to model Flex international, jeśli masz inny wpisz swój model)

2. poszukać na liście SETTINGS i wejść do niego

3. poszukać UPDATE TOUCH FIRMWARE i uruchomić

Nie zauważycie, żeby coś się stało, ale po tym knock on znów powinno działać.

Mnie się coś takiego przytrafiło i powyższa metoda zostałą przetestowana na moim D955.

Edytowane przez Preza
    nieregulaminowa nazwa wątka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yulko

wiesz jak zrobic downgrade do 4.2.2? jak zrobilem to wpadał caly czas w bootloopa... a master reset nie mogłem zrobic ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Ja nie robilem, bo moj jest na 4.2.2 bazowo. Tylko czytalem opisy na XDA. Zagladales tam? Pytanie dodatkowe. MIales odpowiedniego roma do swojego fona? Bo rodzajów Flexa jak mrowek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"wiesz jak zrobic downgrade do 4.2.2? jak zrobilem to wpadał caly czas w bootloopa... a master reset nie mogłem zrobic ;("

wchodzi w bootloop bo ma aplikacje z 4.4.2 ktore nie daja sie uruchomic sys. musisz wrocic do 4.4.2 wejsc w ustawienia/ogólne/kopia zapasowa i resetowanie/ustawienia fabryczne/resetuj telefon/wymaż wszystko-ale po takim zabiegu tracisz wszystkie dane muze zdjecia itp...jak juz tel sie wyłaczy i zacznie usuwac dane po usunieciu właczy sie z powrotem-ja zawsze trzymam vol+ odrazu zeby wszedł w download mode i wtedy przejdz na 4.2.2 czysta instalacja sys i wszystko działa pozniej jak kolega napisał kod na knock on bo nie bedzie działał z przejscia 4.4.2 na 4.2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yulko

dzieki kolego pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi