Skocz do zawartości
j_olkowski

stock myPhone CUBE 4.2.2 + CWM + ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

@aimkosa

Chyba zaznaczyłeś opcję SD, jako miejsce do zapisu danych - foty, filmy etc.

Odkąd używam Androida, to zawsze podstawowa aplikacja instalowała mi się w pamięci wewnętrznej, a jeżeli pobierało dodatkowe dane (np. większe gry), to te z kolei ładowały się na SD.

Wchodzisz sobie a "Aplikacje" i przenosiś na kartę wybrane programy. Tych, których nie możesz przenosisz używając chociażby aplikacji Link2SD i po problemie - znów masz miejsce na apki.

Mam ich multum plus z 10 gier ważących ponad giga i wszystko gra ;)

Oczywiście, standardowo fon zacznie trochę mulić, dlatego trzeba się zaopatrzeć w odpowiednie narzędzia do zwalniania ramu, bo wiele z tych aplikacji uporczywie będzie chciała siedzieć w pamięci operacyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tiriel
    Napisano (edytowane)

Niech ktoś napisze do MyPhone o udostępnienie oprogramowania na czysty soft, bo tym co w play mają to nie dadzą... :/ Ja się przyznałem, że chce zmienić Playowy na czysty to mi nie dali.... :/

Edytowane przez Tiriel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko niby chodzi ..wgrał mi sie 4.2 cały ..ale niektore polecenia menu są po angielsku ..choc przestawiłem jezyk systemu na polski ..o co chodzi... W tym ...???? Ze tak sie dzieje...pozdrawiam i czekam na poradę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tiriel

Dzwonilem do MyPhone i na dzień dzisiejszy nie udostępnią oprogramowania.. :/

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

..POZDRAWIAM ...na wgranym nowym sofcie w myphone cube ..android 4,2 ..podmiana z 4,4..nie moge odpalic skypa ..wgrałem z aplikacji google play ..zainstalowało mi sie na telefonie ..ale nie moge go odpalic ..czy ktoś wie dlaczego i jak to naprawic ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś chce powrócić do Androida 4.4.2 z wgranym najnowszym update to zapraszam tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mógłby ktoś jeszcze raz wrzucić link ze sterownikami do Cube? SPFT nie widzi telefonu. Mam Win7 64bit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bido

A Slovacky jynzik ne istneje v tem Romie?

Edytowane przez wdarku
    Przepraszam za utrudnienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up, yesbido, exist :-)

Edytowane przez wdarku
    Przepraszam za utrudnienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quczu

Mam pytanie, ponieważ wrzuciłem sobie tego roma + root.

Ogólnie mi się podoba bo odczułem znaczną poprawę wytrzymałości baterii a to jest chyba najfajniejsze w tak prądożernym sprzęcie by można było się pozbyć masy aplikacji w tle, które pożerały energię.

Mam tylko problem z internetem. Korzystam z sieci play + aero 2 do internetu. W play udaje mi się korzystać z internetu ale nie mogę ani połączyć się przez aero 2 ani co gorsza przez WIFI.

W aero 2 wiem, że muszę skonfigurować Bezpłatny Internet

i we wcześniejszym sofcie 4.4 od producenta nie było z tym problemu, teraz mówiąc szczerze nie wiem jak to zrobić.

No i druga kwestia z tym Wifi, najzwyczajniej w świecie mi się nie łączy z niczym.

Ktoś jest w stanie pomóc? Łopatologicznie. Bo wiem, że w tym sofcie pojawiły się opcje programistyczne i ten program bardzo ciekawy zresztą mobileuncle tools ale stało się to mniej przystępne dla laika. W jakiś sposób pewnie trzeba to poustawiać i skonfigurować tylko pytanie w jaki?

EDIT: nie istotne, poradziłem sobie z problemami. Aczkolwiek jeden nie został rozwikłany. Nie mogę nadal niczego ściągać z internetu, nie pobiera mi w ogóle telefon.

Edytowane przez Quczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi