Skocz do zawartości
gemba09

Instalowal juz ktoś CM11 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuyoshi

jak bedzie w pelni sprawny to moze sie skusze na testy a pozatym to cm dla wiko nie na nasz kom na xda pisze zeby nie instalowac na innych urzadzeniach ale do odwaznych swiat nalezy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam spróbowałem zainstalować ten z xda ale na samym poczatku instalacji wywala już błąd więc nie polecam.

A z jakich korzystacie żeby był android 4,4 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się bawiłem, ale szczerze powiedziawszy nic ciekawego. Rom potraktowałem bardziej jako ciekawostkę a nie normalny rom ;) Ale mam ciekawostkę! Chyba niedługo będziemy mieli działającego CM11. Skąd o tym wiem? Na forach wszędzie głośno o tym:

Amoi N828 - Прошивка KitKat (OS 4.4.2) - 4PDA

Tutaj macie w spoilerze screeny z telefonu AMOI N828 - rom nazywa się OCTA rom, jeszcze jest jakiś Vibe ale na niego nie patrzyłem. w OCTA rom wszystko działa jak należy, a ma te same bebechy co nasz, tj: MediaTek MT6589 (ten zwykły, co u nas, nie żaden T). Czyli defacto jeśli ktoś będzie miał trochę czasu, to go przeportuje, a wtedy cała społeczność klonów chińskich smartfonów będzie w siódmym niebie XDD Cały czas obserwuję, jak coś się pojawi to wstawię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten rom już jest na kitkacie, a do kitkata trzeba kernel kitkatowy OEM (czyli do naszego klona konkretnie), tak ponoć twierdzą hinduscy developerzy. Coś tam któryś się zaoferował że przeportuje, ale poczekamy - zobaczymy co z tego wyjdzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze możemy sami spróbować, czegoś się nauczymy na przyszłość, i zaskoczymy ludzi z zagranicy XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj pojawiła się nowa wersja Cm11 lecz mam problem z instalacją mianowicie już na samym początku instalacji wyskakuje Failed. Czy ktoś próbowała instalować tą nową wersję Cm11 i wiek w czym tkwi problem. Nowa wersję Cm11 możecie pobrać z linku na samej górze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi