Skocz do zawartości
Benekke

Co najlepiej uchroni mojego s4 mini ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dwa dni temu zakupiłem SGS4 Mini, jutro do mnie przyjdzie.

Zacząłem się zastanawiać jak go najlepiej zabezpieczyć, bo telefon będę brał do szkoły itp.

Co lepiej uchroni mój telefon ?

ETUI SAMSUNG GALAXY COVER FLIP ETUI SAMSUNG GALAXY COVER FLIP S4 MINI i9190 V16 (4269271230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy lepiej zabrać taki pokrowiec ? QL BLACK ICE NIEPĘKAJĄCY SAMSUNG GALAXY S4 Mini +P (4297803416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a może macie jakieś swoje propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to etui cover flip nie uchroni go tak bardzo przed upadkiem więc lepiej już kupić folię lub szkło ochronne,

co do tego QL black ice to jak najbardziej powinno ci go uchronić przed upadkami z każdej strony,

widziałem kiedyś gdzieś filmik że właśnie takie kabury jak ta są lepsze od zwykłych bo mają sylikon zamiast twardego plastiku, który lubił pękać a klapka z magnesem jest wykonana z lepszego materiału

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skrot

@up

Mam i używam od marca. Sprawdza się bardzo dobrze. Do tego folia na ekran i telefonik zabezpieczony. :ok:

Edytowane przez Wiecho
    Nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten tel w wersji black edition i nie chciałbym etui, które zakrywałoby tylną klapkę, albo np. s-view gdzie musiałbym zmienić klapkę ze skórzanej na sam plastik.W związku z tym mam pytanie co najlepiej ochroni telefon? Czy szkło hartowane ochronne to dobry pomysł? Nie chce za bardzo zmieniać wyglądu. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zwykła folia lub szkło wystarczy gdyż sam mam BE takie elementy jak ramka czy klapka się nie rysują, natomiast na szkle da się zauważyć kilka rysek pod światło gdy bardzo dobrze wyczyszczę szybkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, a z tym szkłem powinienem dać sobie rade sam? Chodzi mi głównie o to czy nie ma problemów z nałożeniem go na ekran, żeby nie powstały żadne plamy itp. I jak z dotykiem i jakością obrazu przez taką szybkę? Bez(większych)zmian?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja osobiście nie mam nic na ekranie, ale nakłada się to jak folie i specjalnym przyrządem wypycha bąbelki jeśli zostaną (może to być karta bankowa czy coś innego),

ktoś pisał że obraz jest praktyczne taki sam przez szkło a dotyk który i tak jest bardzo czuły w samsungach bez żadnego problemu da radę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nabyłem właśnie nowy galaxy s4 mini Black Edition i mam takie pytanie do Was.

Strasznie podoba mi się tylnia klapka i mam pytanie czy jeśli nakleję sobie jakąś folię to czy to wystarczy ? Chodzi mi czy nie będzie problemów z zarysowaniami tego obramowania i tej tylniej klapki ? Dbam o telefon więc jakiś ekstremalnych sytuacji nie przewiduje.

Myślałem o flip cover ale nie wiem czy istnieje opcja z black edition ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi