Skocz do zawartości
Benekke

Co najlepiej uchroni mojego s4 mini ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem różne opinie to obramowanie podobno jest dobrze wykonane tym bardziej w wersji BE, więc raczej bez obaw.

Strasznie podoba mi się tylnia klapka i mam pytanie czy jeśli nakleję sobie jakąś folię to czy to wystarczy ? Chodzi mi czy nie będzie problemów z zarysowaniami tego obramowania i tej tylniej klapki ?

Chcesz nakleić folię na tylną klapkę - dobrze rozumiem? Jeśli tak to nie widzę sensu, będzie się niewygodnie korzystało z pewnością. Nową klapkę do Black Edition można kupić już za ok 50zł, więc bardziej opłaca się kupić nową klapkę w razie czego(co na 99% nie będzie konieczne, tym bardziej, że dbasz o telefon).

Niestety nie istnieje ani flip cover ani s-view w wersji black edition(chyba, że jakieś nieoficjalne). Też miałem ten dylemat czy warto kupić, rezygnując z tej wyróżniającej się fajnej "skórzanej" klapki. Ostatecznie kupiłem s-view i używam zamiennie z oryginalną klapką.

Przy okazji warto wspomnieć, że kupując s-view(flip cover pewnie też), zwiększa się zauważalnie grubość telefonu, ale nadal jest przyjemnie cienki i ma się wtedy wrażanie, że coś chroni telefon z każdej strony. Poza tym skórzana klapka bardzo się nagrzewa przy dużym wykorzystaniu telefonu(ale też szybko zmniejsza się jej temperatura) - mając s-view nie ma już praktycznie tego problemu z nagrzewającą się klapka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie. Chodzilo mi o folie na wyswietlacz a tylną klapke zostawić taka jaka jest. Bez żadnego etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Case Nillkin Frosted Shield oraz Folia ochronna ze szkła hartowanego Glass Screen Protector na samsung Galaxy S4 mini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby nie zakładać nowego tematu:

Czy wersja Black Edition różni się wymiarami od standardowej wersji?

Ostatnio zakupiłem etui,które niestety nie pasuje idealnie. Dzisiaj przymierzałem kolejne w komisie i po raz kolejny okazuje się,że nie jest dobrze spasowane. Jest to spowodowane innymi wymiarami,czy może słabą jakością futerałów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie różni się wymiarami prócz klapki, klapka na pierwszy rzut oka ma przecież stylową imitacja obszycia, więc sylikonowe etui nie będzie na 100% przylegać jak to jest w podstawowej wersji,

nie wiem jakiego rodzaju etui kupiłeś, mógłbyś pokazać zdjęcie lub opisać je lepiej,

domyślam się że mówisz o futerale, który zakłada się na tył całego telefonu i ma on klapkę, możliwe że nie będzie on pasował gdyż klapka podstawowa jest idealnie zaokrąglona na krawędziach, a BE kończy się bardziej "kanciasto".

W tej sytuacji jeśli chcesz bardzo mieć futerał to polecam kupić klapkę na allegro ~16 zł lub kupić S view cover, bo klapka BE w końcu jest po to żeby nosić ją na wierchu gdyż się nie rysuje a przy tym się niemiłosiernie dobrze prezentuje,

W moim przypadku sama matowa folia na ekran wystarcza do ochrony telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierzałem etui tego typu:

-ETUI SAMSUNG GALAXY S4 MINI FLIP SKÓRA +FOLIA v327 (4719903271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

-Etui Kabura Futerał -- SAMSUNG Galaxy S4 Mini (4780767267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cena oryginału S view jest dość mocno przesadzona,więc odpada. Chyba pomyślę nad zwykłą wsuwką,bo szkoda $ na kolejne zwroty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanes

Ja kupiłem takie coś KABURA ETUI POKROWIEC Samsung Galaxy i9190 S4 mini (4754911191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. za 3,59 PLN i wciskając w toto S4 BE zawsze mi nie pasowało albo z prawej było mało albo z lewej.Usunąłem tylną skóropodobną klapkę i telefon idealnie leży w tym plastiku.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elliot

Mam podobne podejscie do kolegi ;-)

Z tylu fajniutka skoropodobna klapka, z przodu goryl milutki w dotyku, z boku rewelacyjny aluminiowy/magnezowy(?) bumper. Sam telefon cieniutki niczym kartka papieru i ludzie pchaja takie cudenko w jakies gumy, folie i inne chinskie wynalazki klepane gdzies w piwnicy lol

Rozumiem chec zabezpieczenia telefonu tym tanim plastikiem przed wybuchem atomowy, ale jak juz sie cos niedobrego mu przytrafi, to trzeba podjac meska decyzje i wymienic na nowy. Trudno po "czterech latach" uzytkowania zlomowac telefon w stanie fabrycznym hehe

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

hę? aluminiowy? magnezowy? ten plastik?! :) z resztą się zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elliot

To plastik? :-O No to ladnie im to wyszlo, bo w wersji BE wyglada bardzo szlachetnie :-D

Edytowane przez elliot
    U

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi