Skocz do zawartości
Benekke

Co najlepiej uchroni mojego s4 mini ?

Rekomendowane odpowiedzi

Clear

Cześć, ostatnio zakupiłem Galaxy S4 Mini Black Edition oraz "pokrowiec" taki: POKROWIEC SILIKON SAMSUNG i9190 GALAXY S4 MINI (4988588786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - może i tanie "byle co", ale miałem coś podobnego na Galaxy S i byłem zadowolony. Jednak "pokrowiec" nie pasuje idealnie, jakkolwiek go założę to ta druga strona minimalnie odstaje jakby "pokrowiec" był odrobinę zbyt mały. Czy wersja Black Edition różni się od zwykłej wersji wymiarami? Przejrzałem strony ze specyfikacjami i tam są napisane jednakowe wymiary dla wszystkich wersji S4 Mini.

A może nie potrzeba żadnego pokrowca na ten telefon? Tylna klapka ma bardzo ładną i przyjemną fakturę skóropodobną, tylko boję się trochę o ten "chrom" na bokach telefonu.

Z innej beczki: kupiłem ten "pokrowiec" w sklepie na mieście. Czy mogę go oddać jeśli nie pasuje do mojego telefonu? Paragon zachowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Ja osobiście używam etui Protective od Samsunga i jest idealnie spasowane nie tak jak te tanie s-line z allegro które nie pasują i są za małe,wolałem wydać trochę więcej a mam piękne firmowe etui które super się prezentuje a do tego mam jeszcze naklejoną folię 3MK Matte która również jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Up

Jeśli chodzi o to etui które podałeś w linku to już pisałem post wyżej że mam takie samo a nazywa się Protective Cover i kupisz je również na allegro za tą samą kwotę,jest bardzo dobrze spasowane i ładnie się prezentuje jednakże na trudne warunki się nie nadaje bo kurz czy inne czynniki dostaną Ci się bez trudu do telefonu,te etui nadaje się tylko do normalnego użytku. Co do szkła to się nie wypowiem bo nigdy takiego nie kupowałem bo osobiście wolałem kupić folię 3MK Matte która jest lepiej spasowana do wyświetlacza i więcej chroni wokół przedniego głośniczka niż tego typu szkła które maja wycięcie wokół słuchawki do rozmów i łatwo o zarysowanie wtedy np.w kieszeni.

Wątpię też aby takie szkło w jakimś większym stopniu lepiej od folii ochroniło ekran przy upadku przed zbiciem digitizera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Satro

Nie czytałem o tej folii - a jak z jakością obrazu i przepuszczaniem dotyku? Apropos innego etui no to nie wiem co jeszcze solidnego jest dostępne, może z tym kurzem trochę przesadziłem ale głównie chodzi o ochronę wstrząsową - w Note mam np Spigen Slim Armor ale do mini takich nie ma, chyba że jakieś adaptacje z AliExpress ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Jakość obrazu jest taka sama jak bez folii do tego nie robią się odciski palców na ekranie i dotyk chodzi świetnie bo folia jest bardzo przyjemna w dotyku.

Jeśli nie zależy Ci tak bardzo na ekstremalnych wyczynach z telefonem to bierz śmiało etui Samsunga Protective Cover jest lepsze od nawet Spigena pod względem użytkowania i nie pogrubia tak telefonu bo grubość tego etui to tylko 0,3mmm.

Jest wytrzymałe na upadki solidnie wykonane i na pewno podczas upadku telefonowi nic się nie powinno stać.

Nad ekranem jest dodatkowo rant 0,1mm dzięki czemu ekran jest również w pewien sposób chroniony przy kładzeniu telefonu ekranem do powierzchni.;)

Ja kupowałem etui od tego sprzedawcy : http://allegro.pl/oryginalne-etui-protective-samsung-galaxy-s4-mini-i5008388007.html

Polecam od niego bo jest oryginalne i fabrycznie zaplombowane tanio i dostawa kurierem następnego dnia jeśli zamówisz przed godz.14.

A folię 3MK brałem od tego sprzedawcy : http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-mini-i9190-folia-3mk-matte-i5045141518.html

też bardzo polecam wszystko w porządku i szybka dostawa następnego dnia.

Wszystko jest oryginalne są to zaufani sprzedawcy więc nie zastanawiaj się wiele jeśli zależy Ci na dobrym zakupie.

Jeśli chcesz to mogę wstawić zdjęcia mojego S4 mini jak to wszystko wygląda.:)

Edytowane przez ArEk335

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Wstawisz zdjęcia swojego samsunga w tym etui? Mój niestety po dłuższym używaniu stracił "metaliczny" połysk. Srebrne ramki się wytarły i wygląda to dość paskudnie, a nie chce kupować całej obudowy. Z tego co widziałem to to etui powinno zasłonić ramki i przy okazji naprawdę ładnie wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi