Skocz do zawartości
puciek1234

Kit Kat AOSP 4.4.2 by powar19

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

wg mojej opinii zdecydowanie lepszy ROM niż chińskie VIBE, przygotowany przez rosyjskich przyjaciół z 4pda (konkretnie powar19). Czysty android, polski język, działające radio, light flow i dużo innych :> Osobiście korzystam od 2 tygodni i póki co żadnych zastrzeżeń :)

Instalujemy poprzed recovery na rom VIBE.

link z google translate:

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&rurl=translate.google.pl&sl=ru&tl=pl&u=http://4pda.ru/forum/index.php%3Fshowtopic%3D576986%26st%3D160&usg=ALkJrhjIxku3Iz8nLYf1rhUZjTchk0AAAw#entry31923226

bezpośredni link do romu

https://yadi.sk/d/DRKisA-gTVz26

screeny:

post-114754-14255749117691_thumb.png

post-114754-14255749118734_thumb.png

post-114754-14255749117143_thumb.png

post-114754-14255749118191_thumb.png

Edytowane przez puciek1234
    screeny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda spoko. Jak z baterią? Są jakieś różnice w działania w porównaniu np do ROW?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porównaniu do ROW to wszystkie KitKaty z nowym kernelem działają dużo płynniej i mają lepsze zarządzanie pamięcią.

Swoją drogą, ciekawe znalezisko, a wiecie może na jakiej bazie powstał ten ROM? Kernel od Vibe 1.5 to wiem, ale skąd AOSP??? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jw23xx
    Instalujemy poprzed recovery na rom VIBE.

Jaki VIBE?

Podeślij link z pod którego instalowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O! Właśnie tak go wypatrzyłem wczoraj i się zastanawiam który wgrać czy Vibe? czy ten? Jakby co to ten można wgrać przez TWRP (life 0.7pl?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ostoja

Ten sam. W stosunku do oficjalnych ma kilka zalet, chocby przywracanie z titanium, ale nie jest stabilny całkiem. Samoczynne restarty po instalacji nowych programów i zaburzenia obsługi dwóch simów. U mnie, jeśli używam wysyłania smsów na zmianę, telefon wylogowuje się z sieci i trochę trwa, zanim znów można go używać. Z szybkością działania też bez rewelacji. Rosjanie porównywali w Antutu i wyszło mniej punktów niż 4.2 (jeśli to wiarygodny miernik)

Powar miał udostępnić tydzień temu wersję 4.4.3 opartą na SLIM, ale coś tam ciągle nie działa.

Edytowane przez ostoja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM P780 Android 4.4.2 | [Custom]-[updated] add the 06/06/2014 on Needrom

ten w/g was chodzi stabilnie ?

a druga rzecz to czy warto zrobic repartycjonowanie zeby byla iwkesza pamięc na programy czy moze tutaj instalowanie na SD działa bez zarzutu ?

---------- Post dołączono o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

aha i jeszcze jedno, udalo się komuś zainstalować sterowniki pod windowsem 8.1 zeby można było flashować naszego lenovo ? bo mi niebardzo sie udaje i cały czas robie na drugim nie moim komputerze reflashe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyrpek

Witam mam pewien problem ROM fajny tylko mam problem z zasięgiem, na Vibe bez problemu zmieniłem modem a tu coś mi nie wychodzi, mam wersje obsługująca UMTS900 proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie, macie "error parsing package" przy probie przywracania titanium backupa jakiejs aplikacji na nowym romie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi