Skocz do zawartości
puciek1234

Kit Kat AOSP 4.4.2 by powar19

Rekomendowane odpowiedzi

awygo
    mam wersje obsługująca UMTS900
    Jak zainstalowałeś ten rom? Ja próbowałem przez recovery z Vibe by baralajbi i był bootloop Z ROW S123 nie poszło: instalacja przerwana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś wyżej było pytanie na co instalowałem, na vibe 1.5 oficjalne od lenovo, ale jeśli się nie mylę, powinno wejść na 1.0 też czy nowe SLXROM wersja KIT z lenovo-forums. Sam instalowałem z TWRP bezproblemowo. :]

Kolego wyżej na life nie wgrasz, najpierw dograj przez FlashTool'a z sąsiedniego tematu VIBE 1.5 by baralajbi, potem ten z recovery.

Na Win 8.1 wszystko robię, działa bezproblemowo wgrywnie sterowników, ale musisz pamiętać o wyłączeniu wymuszenia podpisywania sterowników! (odsyłam na google, czy na priv jeśli będą dalej problemy)

Fakt na atutu z tego co widziałem wynik ~16k punktów jakies ~500 mniej niż oryginalne vibe, ale po 4.2.2 to już naprawdę marginalne sprawy. Samoczynnego restartu jeszcze nie doświadczyłem.

A i bym zapomniał na 4pda jest też wersja z AOSP z dodatkami z htc M8 jak ktoś ma sentyment, ale osobiście nie sprawdzałem :)

@up głupie pytanie, ale wipe całości poszedł? dalvik, cache ?

Edytowane przez puciek1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyrpek
    Jak zainstalowałeś ten rom? Ja próbowałem przez recovery z Vibe by baralajbi i był bootloop Z ROW S123 nie poszło: instalacja przerwana.

Witam najpierw instaluje P780_4.4.2_MultiLang_Gapps_Root_baralajbi_V6 później recovery i przez recovery idzie bez problemu, a co do modemu dałem rade po prostu plik nie ma nazwy modem.img tylko modem_1_3g_n.img jak by ktoś potrzebował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    później recovery
    Jak wgrać recovery? Zainstalować nowe z poziomu starego recovery? Próbowałem, przerywa instalację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przez flash toola wgraj, ja podmienilem sobie jeden recovery.img z TWRP i zflashowalem calosc, i jest gites

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

A czy można wgrać ten AOSP v1.7 poprzez flashtool?Czy tylko poprzez recovery?

A jeśli tylko poprzez recovery to czy poleci bez problemu z P780 4.4.2 1423 ST Pure GAPPS ROOT bo taki mam aktualnie soft,ale własnie szukam takiego typowo czystego androida z full pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    przez flash toola wgraj
    Nic nie rozumiem. Mam P780_4.4.2_MultiLang_Gapps_Root_baralajbi_V6. I które recovery mam teraz wgrać Flash Toolem? Mam załadować scatter i odznaczyć wszystko oprócz recovery? Tylko z którego romu ten scatter (i recovery)?

Docelowo chcę mieć AOSP 4.4.2 by powar19.

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alsat możesz śmiało wgrywać z recovery AOSP na ten rom, w końcu to KitKat :]

@awygo temat z kitkatem by baralajbi 4 podpunkt

Instalacja twrp_recovery_en_asia_6144.img do Kit Kat 4.4.2 VIBEUI_1.5_baralajbi wersja 4GB za pomocą programu Flash Tool w przypadku gdy mamy już wgrany ROM a zmieniamy tylko recovery.

masz tam opisane jak wgrać samo recovery, http://wyslijto.pl/plik/edk800684f powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w moim Lenovo p780 miałem wcześniej bardzo fajny 4.2.2 Android MIUI , działał świetnie ale niestety szybkość nie była rewelacyjna.

Tak więc pokusiłem się na Androida kitkata no i tutaj właściwie bym zainstalował chętniej wersje VIBE UI ale niestety na nim kompletnie nie mogę przywrócić sobie kluczowych danych aplikacji poprzez Titanium Backupa.

Mam po ang" Parsing error" a po polsku "Problem z " - no anyway nie moge tego zrobić pod VIBE UI.

Naszczęscie pod AOSP działa mi przywracanie więc jego używam, mam od 1 dnia więc nie powiem jak działa.

Ogólnie puki co chyba jest wporzo, czy chodzi szybiej dam może wam znać później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    na Vibe bez problemu zmieniłem modem a tu coś mi nie wychodzi, mam wersje obsługująca UMTS900 proszę o pomoc
    co do modemu dałem rade po prostu plik nie ma nazwy modem.img tylko modem_1_3g_n.img
    Ruszyła instalacja z zipa przez TWRP, ale zainicjowana z MobileUncleTool. Poszło, na razie zasięg dobry.

---------- Post dołączono o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Mam problem z połączeniem tel z komputerem w trybie nośnika USB. Nie wykrywa sterowników. Te z wątku Kit Kat 4.4.2 VIBEUI_1.5_baralajbi wersja 4GB nie działają. Jak sobie radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi