Skocz do zawartości
puciek1234

Kit Kat AOSP 4.4.2 by powar19

Rekomendowane odpowiedzi

morr29

Dobra, mamy FIX. Jak tylko ktoś sprawdzi, to proszę o opinię, bo kusi mnie ten ROM, ale w wersji 1.8... "nie na da"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę po prostu parę app zamienionych, nic więcej wiec nie kumam tego fix'a... Sam do tej pory korzystam z 1.8, trzyma 3 dni mi (2g, 1 sim, wifi non stop on) i jakoś zyję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podobnie jak puciek, tez nie widzę zmian poza tym że pare app mi znikło i jakieś nowe dyszły, trzyma 2 dni , ogólnie DZIAŁA ale mogło by tak nie wpier*dzielać baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie... ja osobiście wracam do miui już dość się nabawiłem zmianami mam dość :) tam bynajmniej normalnie bateria schodzi i nie miałem z tym softem większych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

No dobra, wrzuciłem przed chwilą AOSP FIX na VIBE 2.0 beta i powiem szczerze, że pierwsze wrażenie jest dobre. Będę informował na bieżąco jak się sytuacja rozwija

EDIT

Ogólnie wszystko wygląda na razie dobrze, ale jak chodzi o zasięg to szału nie ma, w tej wersji jest modem w wersji v15. Wypadało by podmienić tylko pytanie, na który? No i tu pytanie: komu który jak się sprawował (sprawuje).

---------- Post dołączono 13-07-14 o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano 12-07-14 o 17:26 ----------

Po 6h (WiFi, 3g) 15% baterii spało. Zaznaczam że telefon nie leży i jest sporo używany.

Podmieniał ktoś dialer? Bo aktualnie mam ruską klawiaturę.

Edytowane przez morr29
    zasięg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

Dzięki, już śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lenovo P780 - custom firmware (4.4.h) - 4PDA

Dla zapaleńców ( czyli dla mnie :D ) rom przypominający android L od ruskich przyjaciół. Instalujemy na wersje KIT, nie ROW z recovery. Z błędów CHYBA zamieniona jest karta pamięci zewnętrzna z wewnętrzną, jak skończę wgrywać to dowiem się co i jak.

ROM u mnie zostaje, wygląda i działa super, no i po polsku. Do LED trzeba wgrać light flow i wsio. Zobaczymy jeszcze kwestie baterii.

Edytowane przez puciek1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reyn23

Puciek1234 daj znać jak ROM po kilku dniach użytkowania. Sam mnie bardzo ten temat zainteresował. Skąd go pobrałeś?

Wygląda całkiem ładnie i jak jak śmiga od razu wgrywam.

Ok. zauważyłem już ;) dzięki za linka ;D

Edytowane przez Reyn23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamięć wewnętrzna jest zamieniona z kartą SD, co mi akurat nie przeszkadza. Płynny, modem v52 więc też mi odpowiada. Nie działa torch, który miał być latarką i do led trzeba dograć light flow. Po dniu nic więcej nie zauważyłem, bodajże po weekendzie planowane są fixy i uaktualnienie bibliotek z android L, bo pojawiły się nowe jakies na 4pda :> ogólnie i tak polecam! nie to co te paskudne vibe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi