Skocz do zawartości
puciek1234

Kit Kat AOSP 4.4.2 by powar19

Rekomendowane odpowiedzi

alsat1

A czy ten rom jest w 100% spolszczony i kompletnie 0 chińszczyzny? Jak trzyma na tym romie bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrałem http://forum.android.com.pl/f1190/kit-kat-aosp-4-4-2-by-powar19-434850/#post3735022 na p780 i nie uruchamia się telefon, ekran lekko świeci, ale nie startuje.

---------- Post dołączono o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

wstał po instalacji P780-update

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja do 1.1! - https://docs.google.com/uc?id=0B8mja5VXlsPXMnNqNXZzSi04UTQ&export=download .

@oldJeśli zależy wam na bateri przede wszystkim to na razie wstrzymałbym się aż wejdą poprawki, bo teraz trzyma zdeka lepiej niż w AOSP, ale dalej to nie to co vibe. Rom w całości spolszczony, bez jakichkolwiek krzaków. Poprawki na dniach, nie moge po translatorze doczytać się, ale to chyba będą upgrade do aktualnego, bez flashowania całości. Osobiście dalej polecam.

Edytowane przez puciek1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kichy

Ok udało mi się wgrać ten Rom musze powiedzieć ze banał a tak się bałem tylko dalej mam lupę z zasięgiem w telefonie obok jest ten sam Rom i modem i zasięg 3-4 kreski bez spadku u mnie ledwo 2 i spadki do zera co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi