Skocz do zawartości
lukas93x

Restarty + zwiecha + prawie zero reakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, telefon samoistnie zaczął mi się restartować(prawdopodobnie wina płyty - bo już wcześniej mu się to zdarzało ale nie było z tego żadnych problemów) ale wczoraj po którymś z restartów jakimś cudem się uruchomił ale ku mojemu zdziwieniu sam się przywrócił do stanu surowego(samoistny wipe?) i jak to po tych restartach pokazywało że bateria rozładowana(tutaj też były cyrki czasami że niby bateria rozładowana restart i po restarcie ponad połowa..). Podłączyłem go do ładowania ale po 2-3h ładowania próbowałem włączyć telefon i zatrzymuje się na ludziku androida(najpierw jest ten trochę większy jak powinien się ładować, a w momencie gdy powinno wchodzić logo plusa przełącza się na trochę mniejszego i koniec(wygląda jakby nie miało co wczytać czy co.. może mu pliki wyparowały o.O ) To taki krótki opis sytuacji, a teraz główny problem: próbowałem coś z tym zrobić ale próba podłączenia telefonu do komputera kończy się fiaskiem pomimo zainstalowanych sterowników, zarówno na Win 8 jak i Win XP telefonu nie wykrywa więc jakakolwiek próba wgrania CWM nie wypaliła, telefon wciąż pozostaje na stockowym recovery czyli bez żadnej opcji ratunku.. Soft i rom nigdy nie były wgrywane (wszystko było oryginalnie tak jak dostałem go z salonu plusa), przez to że tel się nie włącza też nie zmienie ustawień USB w telefonie.

Jedyne co moge zrobić to wejść w tryb FTM ale to nic nie zmienia lub recovery w którym praktycznie nie ma żadnych pożytecznych opcji xd

I co z tym fantem zrobić?

Ps. nie ten dział ale gdyby była opcja usuwania to bym usunął i dodał w odpowiedni ale trudno.

Edytowane przez lukas93x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi