Skocz do zawartości
ziomal77

Dotyk działa nawet poza ekranem ,czy ktoś tak miał ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam problem z dotykiem strasznie szaleje , łapie nawet na bokach obudowy po prawej i lewej stronie ekranu (poza wyświetlaczem ) . Jest to mój już drugi x8 pierwszy miał podobny problem więc go oddałem a drugi działał mi ok dwa tygodnie i znowu to samo , więc zaczynam się martwić czy ja mam takiego pecha czy to problem ze złym użytkowaniem .

Edytowane przez ziomal77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    ..............................[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavpl

A masz może naklejoną folię ochronną na wyświetlaczu? Może to jej wina.

Sent from my E15i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest bez foli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobnie przy dłuższym użytkowaniu ekran zaczyna wariować. Ekran zaczyna działać bez dotykania z odległości 0,5cm, wybranie ikony z prawej strony ekranu lub ze środka powoduje włączenie ikony z lewej strony. Telefon mam od 2 miesięcy i wszystko było OK. A od 2 tygodni mam cyrk, myślałem ze to wina folii, ale zdjęcie nie pomogło. Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavpl

A dzieje się tak cały dzień (np. rano po wyjściu z łóżka)? Pytam o to bo może to wina elektryzowania się ubrań. SE X8 ma ekran pojemnościowy i zbytnie nagromadzenie ładunków statycznych na ubraniu może powodować jego dziwną pracę. Tak sobie tylko dedukuję :-) bo wydaje mi się to dziwnym zjawiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Powiem tak , miałem ten sam problem oddałem na gwarancję z myślą ,że jest uszkodzony digitizer lub coś związanego z dotykiem, po tygodniu dostałem x8 z adnotacją ,iż aparat jest sprawny i zostało na nowo wgrane oprogramowanie. Dziś mija już 1,5 tygodnia i Sony śmiga aż miło :) A wszystkie wasze objawy zgadzają się z moimi tzn. reagował z 0,5 cm bez dotykania, nie ''naciskał'' na to co trzeba , po prostu wariował . Z tym, że u mnie po zablokowaniu i odblokowaniu górnym przyciskiem na 1-2 minuty działało normalnie i potem znów się psuło i tak w kółko ;D

Edytowane przez luk93asz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi