Skocz do zawartości
Tadex

[4.4.4] C-RoM v7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej użyć AppSettings w Xposed.

PS. Jest już wersja v7.1 na 4.4.4 datowana na 23 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, no, no... wgrałem dziś ten ROM i jestem niesamowicie mile zaskoczony, jeszcze w żadnym ROMie który używałem nie było takiego "kopa" o możliwościach personalizacji już nie wspominając... Testowana przez dzisiejszy cały dzień wersja 7.1 na Androidzie 4.4.4 póki co nie zawodzi, mam nadzieję, że tak pozostanie i ten ROM zostanie ze mną na dłużej, a nie wysypię się po kilku dniach jak to miało miejsce z innymi używanymi przeze mnie oprogramowaniami. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chce wgrać 7.1 to czy muszę od nowa ściągać i wgrywać przez Recovery, czy można to zrobić z poziomu tego ROM'u?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tadex
    Jak chce wgrać 7.1 to czy muszę od nowa ściągać i wgrywać przez Recovery, czy można to zrobić z poziomu tego ROM'u?

Osobiście zawsze wgrywałem nawet aktualizacje przez Recovery, jeśli chodzi o 7.1 to wydawca systemu zaleca full wipe z powodu wprowadzenia znaczących zmian ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kacperekk ustawienia C-ROM nadal po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tadex
    Kacperekk ustawienia C-ROM nadal po angielsku?

Owszem, pod tym względem nie ma żadnych zmian ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ustawienia są dalej po angielsku, natrafiłem na pewien problem który miałem w innych romach opartych na KitKat, a mianowicie wyłączanie się muzyki po pewnym czasie (10-15 minut słuchania) i muzyka wisi, trzeba restartować tel by ponownie działała, muzykę mam w pamięci telefonu (nie posiadam karty SD) odtwarzacz którego używam to PowerAmp, jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem.. I to miałem na wszystkich ROM'ach jakie do tej pory testowałem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No, no, no... wgrałem dziś ten ROM i jestem niesamowicie mile zaskoczony, jeszcze w żadnym ROMie który używałem nie było takiego "kopa" o możliwościach personalizacji już nie wspominając... Testowana przez dzisiejszy cały dzień wersja 7.1 na Androidzie 4.4.4 póki co nie zawodzi, mam nadzieję, że tak pozostanie i ten ROM zostanie ze mną na dłużej, a nie wysypię się po kilku dniach jak to miało miejsce z innymi używanymi przeze mnie oprogramowaniami. POLECAM

Gdzie masz tego kopa? Nie zauważyłem, aby ten ROM jakoś strasznie odstawał od innych.

Chyba, że wyznacznikiem wydajności są dla Ciebie prędkości animacji.

Autor C-ROM ustawił standardowo skalę animacji na 0,5x, gdzie zwykle jest 1,0x.

Ponadto skąd u licha to logo SlimKat'a? Przecież to C-ROM.

Już nie wspomnę o tym angielskim w ustawieniach.

Po każdym uruchomieniu "Wybierz układ klawiatury".

Nawet nie jestem ciekaw jak bateria trzyma. Jest tyle ale.....

Wracam do jak zawsze niezawodnego PAC'a..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, wyznacznikiem wydajności nie są dla mnie prędkości animacji, w każdym możliwym testowanym przeze mnie ROMie ustawiałem je na 0.5x

Żyjemy w takich czasach, że język angielski w ustawieniach C-Rom nie powinien być wielką przeszkodzą gdyż mamy dostęp do wielu narzędzi które nam pomogą angielskie słowa przetłumaczyć na polski więc nie uważam by to było jakąś wielką wadą, ten język jest po prostu uniwersalny i powszechny na całym świecie dlatego nikt nie tłumaczy tego na polski, niemiecki, francuski bo po prostu jest to zbędne, a jedynie w przyszłości po spopularyzowaniu tego oprogramowania w naszym kraju można myśleć o jego tłumaczeniu na rodzimy język.

Logo SlmKat możesz sobie usunąć zastępując je czymkolwiek chcesz :)

Wybierać układu klawiatury nie musisz po każdym uruchomieniu choć jest to sugerowane, wystarczy ruch palcem w lewo lub prawo i to znika.

Co do baterii to trzyma bardzo dobrze, telefon bez problemu wchodzi w stan uśpienia i nie drenują baterii niepotrzebne procesy systemowe.

Zapytam ponownie, wie ktoś może jak uporać się z "zawieszaniem się" muzyki w ROMach opartych na KitKat ? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi