Skocz do zawartości
Tadex

[4.4.4] C-RoM v7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Kacperekk angielski w ustawieniach to ogromna przeszkoda, bynajmniej dla mnie. Chociaż angielski znam bardzo dobrze, to jednak jestem polakiem i w polskim telefonie chcę mieć język polski. Praktycznie w każdej większej produkcji na androidzie developerzy dbają o to by wszystkie obsługiwane języki były dostępne. C-ROM pod tym względem odstaje. Nie mam zamiaru przy każdym uruchomieniu telefonu wybierać klawiatury, więc nie mam ochoty za każdym razem usuwać tego powiadomienia. Musiał bym być masochistą by próbować poprawiać i dostosowywać pod siebie coś co mi nie pasuje, skoro jest wiele innych doskonałych ROM'ów (PAC, SlimKat, SlimSaber, Dirty Unicorns), w których developerzy dbają o zadowolenie użytkowników..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z wymienionych przez Ciebie ROMów nie testowałem PAC i Dirty Unicorns, ROMu doskonałego jeszcze nie znalazłem, zawsze znajdzie się jakieś "ale" :) Powiedz mi czy na PAC jest możliwość ustawienia 213 DPI i belkę górną mieć rozwijaną tak jak w tabletach i C-Rom ? Polecasz ten ROM ?

Żeby nie odbiegać od tematu bo dotyczy on C-Rom, bardzo fajną opcją jest Active Display, tylko zastanawiam się czy w naszych NOTE podświetlane są tylko te piksele odpowiadające za to powiadomienie, czy uruchamia się cały ekran tylko po prostu z czarnym tłem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tadex
    bardzo fajną opcją jest Active Display, tylko zastanawiam się czy w naszych NOTE podświetlane są tylko te piksele odpowiadające za to powiadomienie, czy uruchamia się cały ekran tylko po prostu z czarnym tłem ?

Niestety cały ekran :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakim kernelu chodzi ten rom ?? bo próbuję zainstalować go na phillu i wyskakuje mi błąd i przerywa instalację ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kesikk

Chodzi zapewne o niekompatybilne cwm. Rom oparty o kk potrzebuje cwm "obslugujace" kk wiec sprobuj raw kernela wrzucic najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam od kilku dni. Jest całkiem ok. Bateria moim zdaniem lepiej, czasem się zamuli, ale to rzadko i wymaga np. resetu, ale poza tym POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie temperatury osiąga procek u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używa ktoś tego ROM'u, czy raczej na tym forum dyskusji nie podejmie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mix091

Witam,

Jestem świeżym posiadaczem Nota i mam problem z wgraniem tego romu. Otóż zrobiłem roota i wgrałem recovery PhilZ'a wszystko poszło zgodnie z planem bez żadnych niespodzianek, zrobiłem sobie backup'a, zgrałem C-RoM v7.1 na kartę pamięci, zrobiłem full wipe i przystąpiłem do instalacji. W trakcie instalowania wyskakuje mi taki błąd

post-134408-14255752339178_thumb.png

i w sumie nie za bardzo wiem dla czego się tak dzieje, wina leży w złym kernerze aktualnie mam wgrany "PhilZ-cwm6-XXLTA-ATL-5.15.0-signed"?. Można prosić o jakieś rady starszych i obeznanych w temacie użytkowników nota? Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

ps. Przepraszam za zdjęcie w takiej jakości, ale nie wiedziałem czy z poziomu recovery można zrobić screena

Edytowane przez mix091
    Dodałem spoiler :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi