Skocz do zawartości
Gość Xerdox

[4.4.4][P760/P765/P768][OFFICIAL] AxxionKat 1.4.0

Rekomendowane odpowiedzi

OT, dysponuje ktoś rootowanym backupem v20o albo wie gdzie taki znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jas74

Zmieniłem recovery na 6.0.4.8 i dalej to samo :-( Wychodzi na to że problem leży w błędnie pobranym pliku aktualizacyjnym. Próbowałem go pobrać kilka razy ale jak widać ciągle z błędami. Spróbuje wieczorem w domu na stałym łączu bo w pracy WIFI jest chyba mało stabilne. Xerdox, dzięki za porady. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest szansa na działające rozmowy BT. Dla mnie ten błąd zupełnie dyskwalifikuje ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom pierwsza klasa, GPS działa (5 satelit działa na 6 widocznych, pierwszy fix 2:50 następny tylko 7 sekund) co jak dla mnie czyni go jedynym KK nadającym się do użytku na L9. Telefon wolno się wybudza gdy ktoś do mnie dzwoni - zanim pojawi się możliwość odebrania trochę to trwa i dosłownie przed chwilą chciałem go wybudzić przyciskiem HOME, nie zareagował co zakończyło się wyjęciem baterii i ponownym jej włożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to niespodzianka. Gratuluję oficjalnego romu :) Przetestowałem chyba wszystkie romy, jakie są na XDA i miałem już wracać do romu Artasa, bo moim zdaniem jest on najlepszy, ale widzę, że mam nowy rom do przetestowania. Jak ktoś już wcześniej napisał, na xda panuje moda na portowanie jak największej ilości romów, szkoda że wszystkie są niemal identyczne, bo bazują na romie dhiru. Jak widzę kolejny port Nasheicha to mi się po prostu śmiać chce. NamelessROM jest fajny, ale przez to, że pojawia się codziennie nowa wersja, często męczą go różne bugi. RR jest świetny, ale strasznie żre baterię :/ no cóż, biorę się za pobieranie Twojego nowego dzieła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze, ze nie tylko ja mysle tak jezeli chodzi o porty nasheicha.

Rozmowy BT niestety nie działają.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja OTA przebiegła u mnie prawie pomyślnie tzn.po restarcie mam od razu fc sklepu play,ogólnie go nie mam zainstalowanego w telefonie.Nie wiem może mam po aktualizacji gaapsy zainstalować?

Co do portów z xda,już się bałem,że tylko ja tak myślę i że mnie zjedziecie za to co parę postów wcześniej napisałem.

Edytowane przez agareas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie zalecam tą aktualizacje wgrać normalnie bo to jednak jest nowy android. Niby roznica pomiedzy 4.4.3 a 4.4.4 jest mala ale to jednak android :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi po restarcie nie wykrywało karty SD, po kolejnym też, lecz po paru minutach wszystko ok. Ogólnie aktualizacja na + za wył. emulację :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam emulacja. Fajnie, ze developerzy dodali hover. Bardzo praktyczna rzecz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi