Skocz do zawartości
michalkusiak94

Myphone smart (fun2) problem z aktualizacją systemu do 1.0.4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie. Telefon informuje mnie o możliwości zaaktualizowania systemu do nowszej wersji. Po ściągnięciu i uruchomieniu instalacji przechodzi w tryb recorvery . instalacja przebiega do max 10 % paska i wyskakuje błąd za każdym razem. Nawet w recorvery wyskakuje błąd gdy próbuje dać wipe data/factory reset. Po resecie całkowitym i przywróceniu ustawień fabrycznych z poziomu powłoki błąd nadal występuje. Czy jest to wada jednego egzemplarza? A moze niedopracowana aktualizacja?

Dzieki za odpowiedzi :)

Wysłane z mojego myPhone Smart przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez michalkusiak94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jazuu

Możesz napisać jaką wersje oprogramowania masz aktualnie wgraną ?

ja sprawdzałem i nie mam żadnych aktualizacji do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 1.0.2 a możliwość aktualizacji do wersji 1.0.4. I zauważyłem też że po błędzie w recorvery pisze jakiś błąd że plik update.zip jest nieprawidłowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam identyczny problem. Zakupiłem dwa takie telefony i na jednym ww. aktualizacja przechodzi bez najmniejszego problemu a na drugim wyskakuje błąd.

Jak mogę podejść do tematu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć .U mnie podobnie.Mam dwa telefony Myphone smart zakupione w Biedronce -czarny nie chce się aktualizować, nawet po restarcie do ustawień fabrycznych.Natomiast biały bez problemu zaktualizowany.Ponadto zauważyłem ,że telefon - czarny bez aktualizacji nie przyjmuje połączeń zastrzeżonych.Prawdopodobnie aktualizacja miała poprawić ten błąd.

Pozdrawiam:zdziwko::oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam identyczny problem. Oto co poradził producent:

W celu dokonania aktualizacji systemu należy telefon przywrócić do ustawień fabrycznych wraz zaznaczeniem opcji "Wyczyść kartę pamięci telefonu". Ustawienia fabryczne przywracamy w USTAWIENIA --> KOPIA I KASOWANIE DANYCH --> USTAWIENIA FABRYCZNE

UWAGA - Proces przywracania ustawień fabrycznych skutkuje usunięciem danych z urządzenia, dlatego przed rozpoczęciem zalecamy wykonać kopię zapasową plików pamięci urządzenia.

Po przywróceniu ustawień fabrycznych z czyszczeniem karty należy połączyć urządzenie z WIFI i wykonać proces aktualizacji wchodząc w USTAWIENIA --> INFORMACJE O TELEFONIE --> Aktual. oprogr

Nie próbowałem, ale może komuś to pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam jeszcze że z tych dwóch moich tel. też czarny nie chce się zaktualizować a biały przechodzi aktualizacje bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Mam identyczny problem. Oto co poradził producent:

Nie próbowałem, ale może komuś to pomoże :)

Kilkakrotnie próbowałem wg wskazań producenta i efektu nie ma.Niestety wszystko co wcześniej zainstalowałem odinstalowało się. Dodam,że mój kolega też ma problem z czarnym modelem, a biały jego żony bezproblemowy. .:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zaleceniach producenta to samo. Nie da się zaktualizować. Dziwne... Kolor obudowy nie powinien mieć znaczenia dla sprzętu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sterowniki zaktualizowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi