Skocz do zawartości
yulko

[ROZWIĄZANE] LG G Flex, problem z widgetem od pogody na 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

i nic to nie dało.

---------- Post dołączono o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Nawet napisałem e-mail do LG działu pomocy rozwiązywania problemów i kazali zresetować telefon ale i to nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale czy w pc suit kliknąłeś napraw błędy aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kliknąłem i po chwili wyskakuje info że nie można kontynuować pobierania aplikacji, spróbuj ponownie i ten sam komunikat pojawia się.

Mi to się wydaje że problem polega na tym że po aktualizacji androida potrzebna jest nowa aktualizacja tej pogodynki która nie pojawia się w centrum aplikacji. Chyba że się mylę. Z drugiej strony widzę że tu na forum ludzi mieli te same problemy z pogodynka po aktualizacji androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz to https://drive.google.com/folder/d/0B6OtVZXeNnhQZUh2cENFVmJVVk0/edit

To jest motyw pogody wyciągnięty z mojego telefonu. Sprawdź czy to zadziała

Tapatalk by G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko jak to pobrać na kompa i potem wrzucić przez PC Suite?

Czy tą aplikacje pogody co nie działa co mam obecnie w telefonie to usunąć przed wrzuceniem tej co przesłałeś w linku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klikasz w plik pobierasz na kompa, podłączasz kabelkiem telefon w trybie pamięci masowej i normalnie przerzucasz do fona.

myślę że nie ma potrzeby odinstalowywania starego pliku. powinno wyświetlić się pytanie czy zaktualizować obecny plik. klikasz tak i powinno instalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzięki jutro wrzucę, sprawdzę czy będzie działać i dam znać co i jak

---------- Post dołączono o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Tylko do którego folderu dokładnie wrzucić ten plik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdziekolwiek chcesz, ale tak aby potem przez jakąś aplikacje do zarządzania plikami było Ci ten plik łatwo odszukać i zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie sorry za wprowadzenie w błąd ponieważ nie było żadnego wielkiego problemu tylko ja sobie jego sam stworzyłem przez niewiedze.

Mianowicie standardowo w telefonie była zainstalowana aplikacja pogoda nazwy nie pamiętam...weather czy coś w tym stylu.

Po aktualizacji androida już nie dało się tej aplikacji zaktualizować i zainstalować a ja nie wiedziałem że jest masa podobnych widżetów pogodowych i uczepiłem się tego pliku o nazwie "pogoda" którego nie dało się włączyć. Dopiero co poprostu zainstalowałem widzet pogodowy innej nazwy i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mathias1 u mnie to samo po aktualizacji. Napisz proszę krok po kroku jak ten widget ozyskać. Tzn, że masz jakiś inny widget czy odsykałeś ten originalny? Jestem zielony więc napisz tak żebym sobie poradził. Z góry dziękuję.

Edytowane przez wojtek9972

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi