Skocz do zawartości
rafalwoz11

Nie włącza się, nie świecą diody.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim.

Może zacznę od początku, na początku telefon zaczął się wyłączać co jakiś czas, włączałem go z powrotem i było okej, później gdy sie wyłączył czasami musiałem wyjąć kartę sim i baterię, odczekać około 30 sekund i znów włożyć żeby się włączył. Później było tylko gorzej.. telefon wyłączał się, świeciły się diody przy ładowarce i musiałem co 1-2 dni wgrywać soft przez Update Service i było dobrze na kilka godzin, później sie wyłączał do upadnięcia, wgrywałem soft i tak w kółko, aż do teraz kiedy telefon po prostu wyłączył się i nie reaguje dosłownie na nic, nie świecą się diody przy ładowarce czy kablu USB pod kompem. Update Service nie reaguje, Sony PC Companion wywala: "Nie powiodło się nawiązanie połączenia z tabletem/telefonem przez oprogramowanie PC Companion. Odłącz urządzenie i spróbuj ponownie." Flashboot nie reaguje, ciągle czeka na podłączenie telefonu jak Update Service, WotanClient wyrzuca błąd: "Phone timeout. Remove battery for a while and try again." Dodam, że próbowałem we wszystkich programach wciskać przycisk cofania i bez, z baterią i bez.. nadal bez skutku.

Na komputerze są zainstalowane sterowniki do Flash'u telefonu.

Telefon przy "totalnym wyłączeniu" miał około 80% baterii, ładowałem go z soboty na niedzielę przez całą noc i nic.

Reset przez przycisk VOL - i przycisk włączania nie reaguje.

Przy podłączeniu telefonu do komputera komputer wydaje standardowy dźwięk podłączenia nowego urządzenia, z baterią i bez słychać ten dźwięk.

Więc: diody się nie świecą żadne, wibracji brak, jedyna nadzieja to dźwięk w komputerze.

Z góry proszę i dziękuję o/za szybkie odpowiedzi, na każde pytanie odpowiem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam podobnie ale mi się włącza po 5-10 minutowych wyciągnięciach i włożeniach bateri ale resety to może wina baterii albo płyta ci siadła :)

pożycz od kogoś baterie i sprawdź

jeśli sie nie będzie włączał włóż wypełni naładowana baterię na 5h i zobacz w innym fonie ile % zostało jak mniej to jakieś zwarcie i to może być powód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No okej, zobacze z tą baterią jak ogarnę od kogoś ;)

W serwisie ile około by naprawa kosztowała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Ci płyta siadła i robi zwarcie to ona będzie do wymiany. Ja miałem zwarcie na płycie głównej i wymienili mi na nową, ja miałem to szczęście, że zrobiłem to 5miesiecy przed końcem gwarancji. Jak nie masz gwarancji to wątpię czy naprawa jest opłacalna.

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja mam podobny problem jak kolega, Neo V od jakiegoś czasu się wyłączała a obecnie już w ogóle nie chce się uruchomić, tylko u mnie jest gorzej ponieważ komputer w ogóle nie wykrywa, nie reaguje pod ładowarką nie mrugną nawet diody ani telefon nie wibruje. Macie jakieś pomysły co z tym fantem można zrobić? Dodam iż na innej baterii w pełni naładowanej również nie reaguje:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebo

niestety ten sam problem dopadł i mój telefon, z tym że jeszcze reaguje na pewne polecenia, jak włączę to pojawia sie napis 'xperia', czasem uda się przejść dalej ale zamiast pulpitu pojawia się tylko czarny ekran i tyle. Dodam że wcześniej były problemy z wejściem do wiadomości i ustawień w telefonie- po prostu po kliknięciu w ikonę od razu wywalało do pulpitu :zakrecony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi