Skocz do zawartości
luke26

Najwyższa oficjalna wersja Androida do P990 ?? LG Mobile Support Tool - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

luke26

Witam wszystkich !

Dzisiaj przyszedł do mnie zamówiony LG P990 ,ale ma przestarzałego androida 2.2.2.Znalazłem w necie ,że przez LG Mobile Support Tool aktualizuje się na wyższą wersję tylko do jakiej maksymalnie wersji mi zaktualizuje bo tego to nie znalazłem oraz próbowałem wgrać - podłączyłem tel , znalazł , przechodzi do pobierania aktualizacji ,ale jej nie pobiera ( czas zatrzymuje się tam zaraz po weryfikacji danych telefonu czy coś takiego , nie wyświetla się nawet pasek postępu).Jakie mogą być powody ?

Ważne informacje: Od sprzedawcy mam 6 miesięczną gwarancję ,więc chciałbym telefon zaktualizować tak ,aby później nie było ewentualnych problemów z gwarancją. Z tego co zauważyłem to chyba nie ma wgranych Recovery ( czy bez nich LG Mobile Support Tool zaktualizuje ? ) bo po kombinacji Vol- + Power pokazuje się tylko S/W Upgrade.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Screen z pobierania aktualizacji ( a raczej jej braku ).

post-66258-14255749334682_thumb.jpg

Edytowane przez luke26
    dodanie załącznika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałeś sterowniki USB do niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luke26

Tak , oczywiście , bez sterowników przecież nawet nie wyszukałby mi program aktualizacji,aż tak "zielony" nie jestem.Teraz w sumie temat ten mnie tak nie interesuje bo wgrałem programem SmartFlash androida 4.0.4. i jest w nim mały problem - filmiki zatrzymują się między 1 ,a 2 minutą i nie chcą iść dalej :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi