Skocz do zawartości
Anawriel

Dyskusje do tematu-[ROM] Oprogramie do Lenovo Yoga 8/10 z 3g i bez + nieoficjalne + mody + jak wgrać

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Wszelkiego rodzaju pytania, wątpliwości, niejasności będziemy rozwiązywali tutaj nie na PM nie w tamtym temacie tylko tutaj!

Edytowane przez Anawriel
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja dobrze rozumiem, że jeżeli do modelu B6000-H wrzucę firmware od modelu B6000-HV to uzyskam B6000 z pełnymi możliwościami TELEFONU? To nie jest tak, że B6000-H i B6000-HV mają różny sprzęt i różne modemy?

Drugie pytanie: obecnie jedynym narzędziem robienia roota w B6000 z Androidem 4.4 jest Vroot. Czytałem opinie, że to narzędzie wysyła dane tabletu (imei i coś jeszcze) na jakiś chiński serwer i może instalować malware i trojany. Czy możesz potwierdzić wiarygodność Vroota, że jednak nie jest szkodliwy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buran

Ja zainstalowałem na swoim B6000 rom z funkcją Call i działa bez problemu, to jest android w wersji 4.2.2 i jak na razie nie "zaproponował " mi aktualizacji do 4.4.2.... i moim zdaniem bardzo dobrze. Moje subiektywne odczucie z wersji z modemem 3G jest takie że po aktualizacji z 4.2.2 do 4.4.2 tablet "nieco" się przymulił, i to nieco było bardzo odczuwalne. W zawiązku z tym nie zamierzam w przyszłości aktualizować go do KitKata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak wgrywając rom call masz wersje HV możesz wykonywać połączenia głosowe bez żadnych ograniczeń :) istnieje różnica w sprzęcie lecz tylko chiny vs reszta świata... ich modemy nie działają na częstotliwości 900 MHz i to jedyna różnica :) (czyli my mamy lepiej) co do vroota nic nie potwierdzam poza tym ze ładuje "pełno" (chyba 2 czy 3 apk) śmieci do systemu lecz ich przeznaczenia nie znam (usunąłem od razu po wgraniu)... (ogółem vroot mi się nie podoba)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nareszcie rom , Anawriel jesteś wielki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ustawieniach systemu jak sprawdzisz aktualizacje to na 100% się pokaże update do 4.4.2. Jak już będzie stabilne to wszystko to zrobię własny rom :) Trochę cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam tableta yoga 10cali z 3G i mam obecnie androida 4.4.2 czy mogę wrócić do 4.2.2

Jeżeli zrotuje tableta to czy będę mógł wrócić do oryginału żeby nic nie wykryli oddając na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anawriel czy wstawiony przez ciebie rom jest po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mietek440 jak na samym początku postu :) TAK jest po POLSKU :) @mirizag tak możesz wrócić do 4.2.2 czytaj "oryginału"

---------- Post dołączono 27-06-14 o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano 26-06-14 o 23:07 ----------

:D aktualizacja do 4.4.2 została wycofana przez lenovo :D trochę ich to przerosło :) OTA ostanie włączone na nowo gdy naprawią 4.4.2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skąd masz to info?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi